Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widok matki ścielącej swoje łóżko

Polecane posty

Gość gość
Ale tylek, lizalbym go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ideał to jest i pytanie czy ona wyglada na 50 letnią kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka pupcia powinna byc obowiazkowo p******a dzien w dzien! Rozumiem ze jest k***sek ktory ja zadowala regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez takich tekstów mieszkam jedynie z matką owszem zgodzę się z tobą że tyłek ma cudowny i chronię ją aby żaden facet się do niej nie dobierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny jestes? I taka kobieta ma usychac bez penisa w cipce lub ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu dla mnie cudo ! Piękny tyłeczek i taką pozycję lubię najbardziej. Nie oderwał bym się od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo to moja matka mieszkam z nią dopóki jesteśmy razem nikt się do niej nire zbliży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toś chory człowieku ! Może sam ją ... :) Dopadnie Cię zboku Temida. Dawać zdjęcie swojej matki tu to dopiero masz dewiacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie chcesz zeby matka byla szczesliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazałem jedynie jej ciało i nic więcej Na podstawie tej fotki nie da sie określić kobiety a po za tym moja matka jest ze mną szczęśliwa dobrze nam sie zd sobą żyje i tak ma zostać bo kiedy bym sie wyprowadził napewno stracił bym nazad bliska relacje nie mamy przed sobą żadnych tajemnic o wszystkim rozmawiamy nie ma tematu tabu i jest wspaniałe traktuje ją jako swoja kobietę bo jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jestes jakis ograniczony albo sam sie do niej dobierasz. Jak zalezy ci na jej szczesciu to powinienes zadbac, zeby jej cipka zawsze byla zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jara69
Traktujesz ja jak swoja kobiete czyli spisz z nia i ja zadowalasz seksualnie gdy ma na to ochote bo tak sie traktuje swoja kobiete ze sie dba o jej potrzeby i zaspokaja kazda zachcianke a skoro jest sama to seksu tez potrzebuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby do was dotarło nie uprawiam z nią seksu w ogóle Skłamałbym gdybym piwiedział że jako kobieta nie podoba mi się bo tak nie jest. Potrzeby to nie tylko seks, u nas jest inaczej chociażby wspólne obiady, kolacje, wspólne spędzanie wieczoru oglądanie filmów masaże itd. Sam nie ma dziewczyny po za tym nie interesują mnie rówieśniczki. Moja matka to dość nowoczesna kobieta rozmowy o seksie to norma czasem mowię jej komplementy że ma fajna pupę że ladnie pachnie itd. Najlepsze jest to że zupełnie nie da sie odczuć że to matka zupełnie jakby mieszkał z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes strasznym egoista. Twoja matka to dojrzala kobieta i z pewnoscia ma duze potrzeby zwiazane z seksem,a byc moze przez ciebie, z tych potrzeb rezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupsko faktycznie 1 klasa, jednak ściągnięta fotka z jakiejś stronki pt old milfs com, a tu rośnie podnieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym sie podniecac kobieta jak kazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×