Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

37 tydzień ciąży. ..

Polecane posty

Gość gość

Bole podbrzusza czasem klucie i ucisk na pęcherz moczowy.. czy to przepowiadajacy poród??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Kreska__
Tego Ci nikt nie powie :) Musi Cię zbadać ginekolog, na pewno jest bliżej niż dalej, ale ja np mam takie kłucia, ucisk na pęcherz (i to paskudny...) i pobolewania, 38 tydzień a na KTG zero skurczy, szyjka wprawdzie miękka i się przygotowuje, ale na razie raczej nie będę rodzić. Zależy też, czy te bóle to masz skurczowe, czy po prostu brzuch się obniżył, kości się rozchodzą, dziecko uciska główką, a to wszystko boli niestety ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuje by sie brzuch obniżył poprostu czuje pobolewanie a wizytę u gina man 13 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na tym samym etapie ciąży co ty i też tak mam..a tydzien temu byłam na ip bo z każdym ruchem małej czułam jakby mi miała zaraz wypaść w ogóle poruszać się nie mogłam..:/ myślałam że coś się zaczyna dziać a tu się okazało że jednak jeszcze nic nie drgnęło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam, ale wczoraj byłam badana myślałam, że chociaż szyjka się skróciła bo nie raz czuje jak mnie kłuje w kroczu i wiesz co ? Załamałam się bo jeszcze nic nie drgnęło, a miałam nadzieję, że może szyjka chociaż się skróciła albo daj Boże rozwarcie bo mam już dosyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem w 37 i twardnieje mi brzuch od kilku dni i pobolewa jak na okres, do tego chyba lekko mi sie sacza wody ale jeszcze nie jestem pewna czy to to, na razie obserw, to moja druga ciąza więć nie panikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 36 tygodniu to, co ty mam od 3 tygodni + skurcze przepowiadające, a szyjka ani drgnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pare dni temu bylam u lekarza tez mam takie klucia w pochwie nacisk na pecherz brzuszek jeszcze wysoko i faktycznie nie mam zadnego rozwarcia mala sie jeszczze do nas nie wybiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×