Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość nowa97

dom rozpusty

Polecane posty

Gość gość
Pchajcie,wypnę moje seksowne pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Capie gadaj sam z sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie W rozpuscil. zgodnie z tematem topu :D chociaz raz cos na temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szans, żebym to dziś ogarnęła. Jutro tez planuje nie mieć na to szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, przestań mnie obrażać , nie jestem ani naiwna, ani nie jestem niczyją marionetką. W poprzednim wpisie nie napisałam kto jest niewinny, a kto jest winny, tylko zapytałam, czy oskarżanie kogoś bez dowodów jest w porządku. Znak zapytania był na końcu. Poza tym kogo na ile znam, to jest to tylko moja sprawa :). A wpisów o zakochanej nastolatce nie widziałam. Ale jak zwykle Ty pewnie je widziałeś i wiesz na 100 % kto je wkleja? :classic_cool: X Nie widziałam też do tej pory ANI JEDNEGO wpisu innej osoby niż Ty, która by popierała Twoje oskarżenia. To chyba o czymś świadczy ... X 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Magda Zmykaj przykryc tego z ktorym znajdziesz Goralska Milosc:) Jak jest daleko wsiadaj dziewczyno w samochod i jedz do niego natychmiast szkoda kazdego dnia bez ukochanego:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@CiZ Nikt cie nie obraza Ty jestes chyba jedyna na ERO ktora twierdzi ze Twoje wpisy nie sa odbierane jako wystawienie swiadectwa Tabasco ze jest uczciwa i to na pewno nie ona. Jetes na tyle inteligentna i znasz ERO ze doskonale sobie zdajesz sprawe ze wlasnie dokladnie tak beda odebrane. Wiec mi tutaj niepopowiadaj takcich bajek o znaku zapytania bo polecialas na temat do Tabasco wyrazic swoje poparcie i swiete oburzenie ze takie zarzuty bez dowodow:) Nie pamietam jakiego uzyto stwierdzania ale juz wielokrotnie widzialem bardzo nie przyjemne wpisy pod Twoim adresem o tym ze latasz po wszystkich tematach za Najem i Ty tez je widzialas i reagowalas na nie. Moglabys bys sie zdziwic kto za nimi stoi. Naprawde czasami jestes naiwna albo tak bardzo ci zalezy zeby wszyscy cie lubili na ERO a to jest nie mozliwe na tym swiecie. Wyobraz sobie ze istnieja na tym swiecie zadrosne kobiety ktore potrafia robic rozne brzydkie rzeczy. Masz juz tyle lat ze takie rzeczy powinnas wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko powiem dobranoc wskakujcie pod swoje kolderki kocyki milej nocy zycze wszystkim Nowa buzial goracy milych snow:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze ty masz tyle lat a ciagle w przedszkolu. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@CiZ Nikt cie nie obraza Ty jestes chyba jedyna na ERO ktora twierdzi ze Twoje wpisy nie sa odbierane jako wystawienie swiadectwa Tabasco ze jest uczciwa i to na pewno nie ona. Jetes na tyle inteligentna i znasz ERO ze doskonale sobie zdajesz sprawe ze wlasnie dokladnie tak beda odebrane. Wiec mi tutaj niepopowiadaj takcich bajek o znaku zapytania bo polecialas na temat do Tabasco wyrazic swoje poparcie i swiete oburzenie ze takie zarzuty bez dowodowusmiech.gif Nie pamietam jakiego uzyto stwierdzania ale juz wielokrotnie widzialem bardzo nie przyjemne wpisy pod Twoim adresem o tym ze latasz po wszystkich tematach za Najem i Ty tez je widzialas i reagowalas na nie. Moglabys bys sie zdziwic kto za nimi stoi. Naprawde czasami jestes naiwna albo tak bardzo ci zalezy zeby wszyscy cie lubili na ERO a to jest nie mozliwe na tym swiecie. Wyobraz sobie ze istnieja na tym swiecie zadrosne kobiety ktore potrafia robic rozne brzydkie rzeczy. Masz juz tyle lat ze takie rzeczy powinnas wiedziec. Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@CiZ Nikt cie nie obraza Ty jestes chyba jedyna na ERO ktora twierdzi ze Twoje wpisy nie sa odbierane jako wystawienie swiadectwa Tabasco ze jest uczciwa i to na pewno nie ona. Jetes na tyle inteligentna i znasz ERO ze doskonale sobie zdajesz sprawe ze wlasnie dokladnie tak beda odebrane. Wiec mi tutaj niepopowiadaj takcich bajek o znaku zapytania bo polecialas na temat do Tabasco wyrazic swoje poparcie i swiete oburzenie ze takie zarzuty bez dowodowusmiech.gif Nie pamietam jakiego uzyto stwierdzania ale juz wielokrotnie widzialem bardzo nie przyjemne wpisy pod Twoim adresem o tym ze latasz po wszystkich tematach za Najem i Ty tez je widzialas i reagowalas na nie. Moglabys bys sie zdziwic kto za nimi stoi. Naprawde czasami jestes naiwna albo tak bardzo ci zalezy zeby wszyscy cie lubili na ERO a to jest nie mozliwe na tym swiecie. Wyobraz sobie ze istnieja na tym swiecie zadrosne kobiety ktore potrafia robic rozne brzydkie rzeczy. Masz juz tyle lat ze takie rzeczy powinnas wiedziec. Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku dlaczego próbujesz skłócać wszystkich między sobą ?Jaki masz cel?I jeszcze jedno,taki stary facet a taki głupi o mój boszszszsz..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meg ty lepiej Kokeja przykryj bo nie może przez ciebie spać:) Wilku zaproś do bacówki zakochanych :D Sobie też zorganizuj kobietkę ,będziesz mniej zgryźliwy:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
Wpadnę tylko przewietrzyć z rana :) zwłaszcza złe fluidy :P Ps. Całuski to jeszcze nie oral Wilku ;) chyba aż za bardzo sporządniałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P piszcie dalej z Wilkiem, piszcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha, żałosne Nołlajfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj wyjątek
Oh Dzisiaj od rana jak zobaczyłam ten wpis, wszystko przewróciło się dp góry nogami. Jestem napalona jestem spragniona, CZEKAM!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CYRK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×