Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ćwicze i stosuje diete a nie chudnę ????

Polecane posty

Gość gość

Witam od 2 miesięcy ćwiczę po 45minut na orbitreku i z mel b do tego mam dietę 1500 do 1600 kcal i w sumie z moja nadwaga ponad 20kg powinny kg lecieć na łeb na szyje... a spadły mi tylko 2kg i waga stoi w miejscu owszem trochę cm mniej bo czuje po ciuchach ale jednak waga nie spada co robię nie tak?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz ile ważysz i ile masz wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 154 i ważę 90kg :( No cóż popłynęłam w ciąży i zostało mi dużo kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronellkka
Może kup sobie jakieś tabletki wspomagające spalanie tłuszczu. Ja np. stosuje i na mnie działa , waga zleciała u mnie ok. 7 kg przez 2 miesiące. zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannnakwiat
Ja mam problem z moją waga , która stoi w miejscu i ani drgnie. Chodze na fitness tak ok 3 razy na tydzień , nie podjadam z wieczora a tu taka lipa? Co ja mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zacznij biegać. Ja biegam od miesiąca, 2-3 razy w tygodniu po 30-40 minut. spokojne miarowe tempo, 1/4 z tego to szybki chód. waga poszła w górę o 1,5 kg(mięśnie) ale cm już lecą w dół, głównie brzuch co mnie cieszy :) :) ja mam 159cm i ważę obecnie 62 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaduchna
Hejka ja biegam kilka razy w tygodniu tak po godzinie ale na lajciku -raczej jest to trucht. A do diety dodaję zieloną kawe max, waga spada a ja zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może tarczyca szaleje - zrób test TSH i zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentynkkka
Total Muscle Training. Najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Ćwiczenia wykonywane są na trzech poziomach intensywności oraz trzech poziomach zaawansowania. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu! Ja dodaje do tego -zieloną kawę max- energia murowana i waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta123
Ja tez mam problem ćwiczę a nie chudnę i juz mam tego dość nie mam motywacji , jestem podłamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Właśnie ot o chodzi ,ze zanim zaczęłam sie odchudzać to zrobiłam sobie cały komplet badań ....cukier ,tarczyce i inne cuda wszystkie wyniki książkowe bo bałam się ,że przez moja nadwagę coś może jest nie tak z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak często ćwiczysz? napisz swój przykładowy jadłospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to już wiesz, ale odchudzając się sposobem ćwiczenia+ dieta lepiej się mierzyć, a nie ważyć. zapisz sobie swoje wymiary i sprawdź np po 3 - 4 tygodniach chociaż powiem szczerze, że przy 20kg nadwadze i trzymaniu diety + ćwiczenia to rzeczywiście powinno więcej kg pójść w dół. a byłaś u dietetyka, trenera czy sama układasz ćwiczenia i dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ćwiczę jedne dzień orbitrek na 2 mel b...diete mam ułożoną podobno prze dietetyka ale takiego wirtualnego zanim ja stworzona to miałam cała stertę pytań ta strona to vitalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby schudnac nie trzeba kombinowac, nie chudniesz pewnie dlatego ze masz zwolniony metabolizm, wlasnie przez ta diete 1500kacal na Twoja wage to zdecydownie za malo, no i liczy sie jakosc jedzenia to najwazniejsze, a *****aktywnosc powinno byc codziennie min godzine:) to tak najogolniej i najprosciej, jezeli chcesz szczegolow to napisz do mnie na mail ediediedi999@ o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgodzę się z tym, że powinno się ćwiczyć codziennie.. zwłaszcza, jeśli to są początki i ktoś wcześniej nie był aktywny fizycznie, codziennie intensywny trening to jest duże obciążenie dla mięśni, przez co jesteśmy bardziej zmęczeni. Lepiej trening np. z Mel B co drugi dzień, a co drugi dzień spacer. Po kilku tygodniach/miesiącach trzeba coś zmienić np rodzaj ćwiczeń albo intensywność i wtedy można codziennie ćwiczyć albo coś innego. Być może również jesz za mało, oblicz sobie PPM, nie powinno się jeść poniżej tej granicy. A jak często jesz? Może podjadasz np. orzechy, suszone owoce? To zdrowe przekąski, ale niestety kaloryczne, a są małe więc łatwo ich zjeść dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikafoll
Chodzę na fitness nie stosuje diety tylko staram się jeść zdrowe rzeczy , dużo warzyw i owoców dodatkowo stosuję zieloną kawę max , która spala tkankę tłuszczową i waga u mnie poszła już w dół. Zobacz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×