Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moje pytania

Jak dlugo czekaliscie na brytyjskie obywatelstwo?

Polecane posty

Gość gość
Odezwała sie kurefka dla której 1000 funyow i brytyjski paszport, to największy sukces w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie mam brytyjskiego paszportu buraczku, ale też nie zazdroszczę innym tak jak ty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego im kurefko nie zazdroszczę. To żadna sztuka dla Polaka, w dzisiejszych czasach, wyrobić sobie ten paszport. Najsmiesniejsze jest to, ze te kurfy starają sie byc bardziej brytyjskie od Brytyjczyków a nawet nie wiedza jaka jest różnica miedzy Anglia, Szkocja a GB i UK. Pyerdolone wyrobniki spod znaku szczoty do kibli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś nie zazdrościł to byś się tak nie rzucał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu próbuje co niektórym uświadomić kim sa i co sobą reprezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz w tym interes? Tak "udowadniając" sam sobą nic nie reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje sie od nich lepszy, mądrzejszy i po prostu bardziej ludzki szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ty nawet nie wiesz co to znaczy byc ludzkim- szmato!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakim prawem te kobiety od kurefff wyzywasz i szmat ty smieciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je ne wyzywam, one sa szmatami i sprzedajnymi kurfami bez honoru, wartosci. Przegrane l*******gi z brytyjskiego marginesu spolecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty k***o j****a bez honoru nie wstyd ci k***o przyjmować obce obywatelstwo. Wracaj do Polski szmato a nie JUKEJ się o obywatelstwo starasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja juz mam brytyjski paszport i wyborach w maju bede glosowac za UKIP zeby wywalili takie pseudopayriotyczne d***** co wyzywaja i drenuja kraj, ktory podal im pomocna dlon, bo wlasna ojczyzna ich w d***e miala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ni juz sa skomlenia na forach co to bedzie jak UKIP wygra, czy nas stad wywala... Jak odetna wrota do zarobku, bo wizy cwok niedostanie to zacznie sie placz...a tak to wyzywaja, bo miche maja pelna... Jak sie skonczy to wtedy sobie przypomna jaka ta Polska cudowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze. Niech skurfiale brytole zabierają swoje smierdzace Tesco i banki z polskiej ziemi. Niech płaca te skurfysyny za niewywiązanie sie z sojuszniczych zobowiązań w 39 i w 45 a wtedy mogą nas wywalać. Niech tylko zatrzymają sobie te polskojezyczne, sprzedajne świnie, bo to szambo tulo wstyd nam Polakom przynosi. Wy skurfialej ruskie pomioty. Do Putina sxmaty a nie na polskojęzycznych forach ujadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brytyjczyk
3 tygodnie czekalem na obywatelstwo w 2012 , pozniej bylo passport interview i po 2 dniach przyslali paszport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha a ten mongol o wojnie znowu :D wszyscy ktorzy urodzili sie po wojnie tez za nia odpowiadaja? :D je/bany kretyn. Ale dobra niech ci bedzie, patrzac twoimi kategoriami i tym jak polaczki sie zachowuja i w kraju i za granica... to nic innego nie przychodzi do glowy tylko - dlaczego ich wszystkich nie wybili i przez to takie gowna sie porodzily, falszywe i podle, robia przypal za granica, powinni im zabronic wyjazdu gdziekolwiek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona i maz
Czekaliśmy równe 5 miesięcy, ceremonię mamy dopiero 24 marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Ale juz w turbanach ta ceremonia bedzie? Czyj eszcze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz_22
Wyslane 2 stycznia 2018 roku, przy wysylaniu poprzez local councl zostalem ostrzezony ze zajmnie to wiecej niz 4 miesiaca a najprawdopodobniej 6. Dostalem dopowiedz z prosba o przeslanie tej samej aplikacji z nowym podpisem i data (poniewaz piec lat wczesniej tego samego dnia 2 stycznia 2013 nie bylo mnie w UK). Odeslalem aplikacje po czym tydzien pozniej dostalem pozytywana odpowiedz i zaproszenie na ceremonie. Razem troszke ponad 5 tygodni! Chyba to rekord, inni moi znajmomi czekali 4/6 miesiecy. Wyslalem minimalna ilosc dokumentow, nie stosowalem sie do zasady ktora sugeruja na roznych forach "Im wiecej dokumentow tym lepiej" 5xP60 Lifie on UK Zamiast IELTS wyslalem my BSc i MSc z Londynskiej uczelni - nie wiem czy to mialo jakiekolwiek zanaczenie przy rozpatrywaniu mojej aplikacji. Pozdrawiam i zycze powodzenia z aplikowaniem o Brytyjskie Obywatelstwo!! Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc czy aplikowal ktos moze ostatnio? ja wyslalam dokumenty przez NCS 30.04.2018 i nadal czekam na pobranie pieniedzy z konta(czyli juz prawie 3 tygodnie..)..myslicie ze to normalnie czy powinnam juz dzwonic do Home Office?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjskim obywatelstwem to mozna dzis sobue du/pe najwyzej podetrzec;) polskie warte juz wiecej:) my bedziemy w UE a oni zostana pakistanskim zad/upiem poza cywilizowanym swiatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę dopiero składać za rok bo teraz podróżuję, i potrzebuję obecny paszport. A brytyjski paszport zawsze będzie miał znaczenie czy to w UE czy poza. Mówimy tu o krajach poza Europą, ale oczywiście prostaki z tego forum i tak za Europę nie wychyla noska więc skąd mieliby wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa na pewno po brexicie bedzie mial znaczenie :D tyle samo bedzie wart co paszport ukrainski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że będzie :) Europa nie jest pępkiem świata. Są tej inne kontynenty gdzie GB zawsze będzie się liczyć. Gdzie Polacy nadal potrzebują wizę i są wykopywani po kilku miesiącach. Brytyjski paszport jest teraz w top 3 najbardziej pożądanych paszportów na świecie. Na jakim miejscu jest PL? No właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa na pewno jest brytyjski tak poządany zwlaszcza po ciaglych rasistowskich atakach i morderstwach w londynie :D angole uciekaja do tanszych krajow hiszpanii australii i Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiesz o co chodzi, ciulu. Z brytyjskim masz granice otwarte i nie musisz się upokarzać za każdym razem gdy masz fanaberię polecieć np do USA czy NZ. Ja rozumiem że ty pewnie przez płot w swojej wsi nawet nie przeskoczyles, więc nie wiesz. Ale jak ktoś podróżuje to bardzo ceni sobie taki paszport. Dotarło? :) Więc zamknij ryjek i już się nie rzucaj. Dobry piesek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by chcial jechac do USA gdzie dzieci w szkolach wnosza karabiny i sie strzelają jak kaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz że USA jest duże? Jest wiele pięknych miejsc, i dużo ludzi tam jeździ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie, USA to juz nie to co kiedys. Kraj fast foodow i beznadziejnej opieki medycznej. W UE mamy wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie jadę do USA się leczyć a zdrowe jedzenie można dostać w każdym kraju, więc to żaden problem :) Chociaż z tą opieką medyczną to masz na myśli polaczkow którzy w USA pracują na czarno i jak zachorują to mają przesrane, prawda? Jak ktoś ma normalną pracę to pracodawca daje w pakiecie ubezpieczenie, więc opieka jest dobra i za darmo, także wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×