Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moje pytania

Jak dlugo czekaliscie na brytyjskie obywatelstwo?

Polecane posty

Gość gość
powodzenia w eu. wkrotce bedzie islamskie . jeszcze gorzej niz w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to islamo -dzicz. Mordują się i zabijają. Tysiące islamistów g/wałci w każdy weekend a trupów z morderstw nie zliczysz. Allah szaleje, rząd go popiera a ty angielski bucu za to płacisz. Buahahaha! Śmieszny pseudo-kraik z dorzecza narzecza. Unia da sobie rady bez was ale wy bez unii nigdy. PL istniała tysiące lat i istnieć będzie. Mamy bogactwo i tradycje a wy angole macie pracę za bezdurno. W naszych montowniach ma się rozumieć! W du/pie mam brytyjczyków i ich obywatelstwo co po brexicie du.pe bedzie mozna sobie nim podetrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo gamonie
my w PL rozdajemy obywatelstwa za bezdurno. każdemu - mośkowi, upadlińcowi, biznesmenom z Bangladeszu i studentom prawa z nigerii. wystarczy że powiedzą, że chcą. macie to u siebie w tym śmiesznym UK? i o wszystko za kompletnie bezdurno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to kraj teoretyczny dawno już SPRZEDANY razem z niewolnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam nędzne angole zawsze wiatr w oczy. Jak nie wojna, to zmiana ustroju albo przynajmniej klęski żywiołowe. I zawsze was okradają i cały świat was krzywdzi. A wy jak te barany za/pier/da/lacie w montowniach bez końca i zawsze za bezdurno. Co za naród nieudaczników i przegrańców. Nie macie nic swojego i zawsze robicie na kogoś. Białe murzyny z dorzecza Tamizy pokrzywdzone przez historię. Kiedy wreszcie zaczniecie myśleć? Mordy w kubeł i do roboty! Ale to już w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don

W sumie od złożenia aplikacji czekalam 5 miesiecy. Wypełniłam sama aplikacje, nie ma tam nic trudnego i za pomocą Nationality Checking Service  wysłałam documenty.Nie ma sądu moim zdaniem płacić za prawników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot

najwazniejsze to pozbyc sie obywatelstwa polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiu

To prawda. Gdziekolwiek ujawnię, że pochodzę z Pl to dziwnie się na mnie patrzą. Co za radość być Polakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×