Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ukryta  Prawda

Jestem głupia. Nie zdałam matury, nie mam żadnego talentu

Polecane posty

Gość Ukryta  Prawda

nawet renty nie chcą mi dac i co ja mam robic w zyciu jak ja się do niczego nie nadaje ? pracowałam w kilku firmach, ale z każdej mnie wyrzucili bo jestem leniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenistwo to nie jest talent ..to sie da wyleczyc ...poprostu chjec pracowania ..i tyle . Ja tez nie mam za wesołem histori szkolnej siadłam w podstawowce ..nie pamietam zanik pamieci ,z nikim o tym nie rozmawiam nawet z mama -do tej pory mam uraz bo wydaje mi sie ze ludzie to pamietaja i z tej sperspektywy na mnie patrzą .Teraz jestem dorosła mam męza ,dzieci ,dom ,prace. ...Szkołe mam zawodowke pozniej zmadrzałam zrobiłam srednie aby miec lepsza prace( chociaz nie ublizam sprzataczka itp zadna praca nie hanbi ).. niestety zycie pokazało tpapierek w kieszen iw pracy sama wielu rzeczy musiałam sie nauczyc papierek do niczego mi nie jest potrzebny.. checi tylko i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap z kodeina
masz jeden talent... znieczulasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ,czytam jakby trochę o sobie z tą różnicą że nigdy nie przepasłam w postawówce ,co prawda miałam okres że zmienialiśmy miejsce zamieszkania i ciężko mi było w nowej szkole (wolałam tamtą)ale mimo trudności dostosowania się ,dałam radę.Moja mama robiła kiedyś krawiecką ale ja nie podzielałam jed zainteresowań tym zawodem ,mimo tego bez konsultacji ze mną złozyła mi papiery do krawieckiej,choć marzyłam o plastycznej.!ojciec twierdził ze plastycy nie zarabiają na siebie.kończyłam tę zawodówkę z bólem serca.Potem nie będąc już pod skrzydłami rodziców uparłam się i zrobiłam LO-wieczorowo i zdałam maturę co prawda z poprawką bo oblałam angielski z który zetknęłam się własnie dopiero w Szkole dla dorosłych.Po maturze chciałam pójsć na studia złe to ogromne koszty(fizjoterapia 800zł)więc wybrałam "policealną szkołę masażu"(100 zł/mc)w Bielsku.../- Mam zamiar otworzyć własny gabinet. Chcę jeszcze zrobić studia..To że żadna praca nie hańbi to się zgodzę,sama przez chwile byłam sprzątaczką jak brakowało mi na chleb dla dzieci ,ważne ze praca była.Dla dzieci zrobię wszystko.Pozdrawiam.Sylwia.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 .26 dodam że jeżdziłam 15 km rowerem do jednej pracy (sprzątanie)-więc co nie miałam chęci?potem 4 km rowerem do drugiej pracy(produkcja zniczy ,praca przy taśmie)potem 7 km rowerem -p(praca na maszynie 12 godzin w akordzie)nie mów mi o chęciach ,bo ja je miałam.Zwolnili mnie po tym jak poszłam na L-4.(kręgosłup).Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukryta  Prawda
Ale ja bym chciała zostać celebrytką lub aktorką, nic nie robic, bywac na salonach, pozować do zdjęc i dostawac za to pieniądze. Nie chce pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie jesteś głupia!,bo nie ma nic za darmo!.Sylwia.ps ja wolę być normalna i skromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja muszę pracować,bo mam dzieci które same się nie ubiorą ani nie wyżywią oraz męża który nie daje mi grosza.Muszę pracować i chcę pracować!,nie boję się żadnej pracy bo jestem odpowiedzialna za rodzinę.sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15,26 dlaczego prowokujesz?i podszywasz się?,,,gdybyś serio siadła w podstawówce to rodzice Twoi chyba wiedzieli by o tym no nie?!!!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje tylko "chcę się zabić" w temacie tego kretyńskiego posta. A nie, jeszcze "rodzice mi dokuczają że jestem leniem i wiszę na ich garnuszku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wisze na ich garnuszku..mieszkamy daleko od siebie,nigdy nic od nich nie chcę i nie chciałam,zresztą po co żeby mi potem ktoś wypominał?nie ,nie chce zadnej pomocy i umiem liczyć na siebie.!sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto ci rachunki płaci, leniuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rachunki sama płace i to niemale!,spłaciłam kredyt ,platna policealną .kupiłam piec,na raty i zmyware na raty,internet jest na mnie i abonament telefoniczny też .chwilowo jestem na zasołku dla bezrobotnych,a do rodzicow nie jexfze i jezfzic nie bede żeby nie było nie daj Bog gadki zecos od nich chcę.! Zreszta oni tylko przed znajomymi fzwonia do mnie ze niby jak trzeba to finansoeo pomoga..robia to na pokaz żeby sie tym debilom przypodobac.Uklady i nic wiecej,tfu gardze tym !.Ci ludzie mysla ze przez kolezenstwo z moimi rodzicami szybciej sie donie dobiora,chca rozwalic mi malzemnstwo ..dlatego nie jezdze do rodzicow zeby te pawiany nie miały o mnie zadnych info.Skolei rodzicom chyba zalezy na tych znajomosciach dlatego przed nimi udaja ze sie intetesuja..ale ja niechce!!!sama dam sobie rade,a te gliny i soltysy nievh spadają na drzewo banany ptrostować To moje zycie i do wszystkiego doszłam sama.!sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idź do Mam Talent 🙂  powiedz że jesteś jedna w trzech osobach może nawet zaliczysz półfinał jak owiniesz się taką kolorową flagą i powiesz, że zrobiłaś z tego  formę stringów, ponieważ ze wstydem przyznajesz że nie jesteś do końca zdeklarowana za jaką płeć chcesz się określić. Wierzę, że potem masz duże szanse na zaistnienie np. na Instagramie 😉 jakiś kanał na Youtubie i znaleś tych...no ...Patronajtów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2015 o 16:17, Gość Ukryta Prawda napisał:

nawet renty nie chcą mi dac i co ja mam robic w zyciu jak ja się do niczego nie nadaje ? pracowałam w kilku firmach, ale z każdej mnie wyrzucili bo jestem leniwa

To do kogo masz żal? Sama sobie odpowiadasz skąd Twoje problemy🤔. Du.a w troki i do roboty a nie tu się użalasz jaka to Ty biedna jesteś🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×