Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego uważacie, że Eliza z Na Wspólnej jest ładna ? Typowa przeciętniara

Polecane posty

Gość gość

Czyzby serialowa Eliza pisała na kafe ? Laska jest mocno przeciętna z urody, na ulicy widuje o wiele ladniejsze, a ona ? Nie zwrocilabym na nią uwagi... To juz Olka Zimińska jest ładniejsza. Nie rozumiem waszego zachwytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza,paskudna,ryj jak kon i ta szeroka geba,a jak minę zrobi to rzygac sie chce,włosy brudne,ogólnie na brudasa i smierdziocha wygląda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktora to eliza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola jest mega ladna i ma rewelacyjna figure (chociaz moj maz twierdzi, ze jest pasztetm). za to ta eliza jest okropna - mi wyglada jak osoba z problemami alkolowymi;) ten kolor skory, wiecznie podkrazone albo rozmazane oczy. taka wiesniara z podworka wszytsko kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmartwię cię paskudna zazdrośnico. Aktorka grająca Elize to najładniejsza dziewczyna w serialu i nie dziwie się twojemu chłoptasiowi że na nią leci. A zakładanie takich wątków to żenada jakich mało. Pokaż swoje zdjęcie i osiągnięcia, czy jesteś choć w 1/10 tak urodziwa i czy cokolwiek osiągnęłaś w życiu oprócz wylewania pomyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest śliczna i wiele osiągnęła - rozebrała się w podrzędnym serialiku i zagrała (rewelacyjnie) orgazm podczas gdy jej ciotowaty chłopak podrygiwał między jej zgrabnymi nóżkami. Bardzo jej tego zazdroszczę :( ja i wszystkie inny brzydule z kafe. Zazdroszczę tym co piszą, że jest ładna, bo widocznie same też są takie piękne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecietna, mysle ze bylaby ladniejsza gdyby ja lepiej ubierali lub lepszy makijaz, ale to chyba taka stylizacja na,,sierotke-buntowniczke´´. Ale wedlug mnie jeswt normalna, szalu nie ma, ale tez nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ładna ale nic specjalnego. Na mnie jako facecie nie robi zadnego wrazenia, na ulicy bym sie za nią nie obejrzał :O żadna laska z tego serialu doopy nie urywa :O a niektóre jak marta konarska którą gra jabłczynska wrecz mnie odrzucają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest ladna, dla mnie jest taka "brudaską", do tego o wulgarnej urodzie, wyglada mi na margines,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Eliza przeciętna tak samo jak Melka z Pierwszej miłości, zupełnie zwykłe rysy twarzy plus okropny makijaż :/ widocznie scenarzyści czy ktoś tam inny uważa, że nastolatka to ktoś kto się agresywnie maluje by wyrazić swoją osobowość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marta odrzuca wielu facetów, mój chłopak powiedział że brzydka, ja bym powiedziała raczej przeciętna, natomiast co dziwne, podoba mu się Ramona z klanu a o Elizie powiedział, że brzydka ale zgrabna , za to że Jarek przystojny :D no też uważam że lepszy niż Daniel. Ola moim zdaniem ładniejsza niż Eliza, chociaż wygląda na głupszą. Coś za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza jest dla mnie brzydka jak jej się lepiej przyjrzeć, rysy takie jakieś nieestetyczne. Olka też kompletnie mi się nie podoba, ale w inny sposób, nie powiem, że jest brzydka, raczej pospolita i nic w niej do podobania nie ma. Postrzegam ją jako dzieciaka. Podobny typ jak Emilka, nawet nie postrzegam ich w kategorii urody. A Jarek mi się podoba, lubię takich delikatnych chłopaków, ale nie dla siebie, po prostu patrzeć. I ma świetny uśmiech, naprawdę uroczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha tez mi sie skojarzyła ta Eliza ze ścierą, jakby meliniarą, patologią, te usta, wulgarny wyraz twarzy. Olka to taka niemota, duze dziecko, jakby nieprzytomna. Emilka to w ogole byla porazka, ale mozna sie bylo pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropnie maluja jej oczy, moze przez to wyglada jak meliniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna jest bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nigdy naprawde ładnej dziewczyny nie widzialas. Ładna jest, ale przeciętna. Co druga nastolatka ma taką urode, rozejrzyj sie. W Warszawce pelno takich wymalowanych lalek a'la meliniara z bogatego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzecz gustu. Nie powiedziałabym, że jest przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, ale wy zawistne jestescie :D masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tępaczko, zazdrościmy jej brzydoty :D uwielbiam te kaferyteryjne psychologie, nie można kogoś skrytykować bo to znaczy że się zazdrości :O lepiej się więcej nie ośmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×