Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

dodatki do domu

Polecane posty

Gość gość
Warto sobie przejrzeć dywany na stronie https://7kd.pl/ mają fajne wzory, dużo nowoczesnych do współczesnych mieszkań, ale też widze że wracają do łaski te takie bardziej tradycyjne tureckie wzory. Co do jakości tych kilku dywanów które stąd kupowałem nie mam uwag, wszystko w najwyższym standardzie, dobrze zawsze zapakowane przy dostawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsino
Ja czasami Was nie mogę zrozumieć. Przecież w każdym większym mieście macie duże galerie w których do domu można kupić praktycznie wszystko. Przykład z Wrocławia Galeria Wnętrz Domar - https://domar.pl/kategorie/tekstylia-dywany/ sklepy z niektórymi dodatkami, a jest tego cała masa, można w zasadzie chodzić pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka58
Ja zamawiam dodatki często przez internet np. z https://zona-design.pl/ , wiele tam jest ciekawych dodatków i to za nieduże pieniadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam sklep zona-design.pl i widzę sporo bardzo ładnych dodatków w niezłych cenach. Uwielbiam mieć w domu nowoczesne dodatki i widzę, że w tym sklepie na pewno sporo zamówię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Poborski

To są rzeczy, które warto wybierać kompleksowo już na etapie wybierania stylu aranżacji i samej aranżacji. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecić moge bomm.pl jeśli chodzi o dekoracje i różnego rodzaju kompozycje. Dodatkowo zawsze można ściąć koszty i zamówić cos na alli. Tam jest przecież bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam home&you. Zawsze jak jestem z galerii handlowej zaglądam tam i zawsze coś muszę kupić. Mam od nich pościele, ręczniki, dywaniki i pierdołki do łazienki i oczywiście kubki, talerzyki i ozdoby do salonu i kuchni. :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny wazon (złoty kolor, nieregularna faktura), patera na owoce, podstawki (świetnie sprawdzają się na przykład na świece), świece (o różnych kształtach i zapachach), fajne świeczniki. Wszystkie je kupiłam w hurtowni FloraDekora.pl - http://www.floradekora.pl/. Produkty są naprawdę wysokiej jakości i w rozsądnych cenach więc polecam. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej inspiracji szukam w internecie, na Pinterest, czy w katalogach dostępnych na różnych stronach, np. tu https://www.kupino.pl/gazetki/dekoria . Później szukam tego co mi się podoba w sklepach, które są w moim mieście. A nawet jeżeli nie mam do takiego sklepu bezpośredniego dostępu to zawsze można zamówić przez internet, przecież teraz to równie łatwe jak zakupy w warzywniaku ;) Wystarczy tylko chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka

Ja osobiście stawiam na dodatki wykonane ręcznie. Ostatnio bardzo modną metodą zdobienia jest DECOUPAGE> Osobiście robię i posiadam piękne cudeńka. Począwszy od  rożnych pudełek ozdobnych czy to na herbatę kawę, Słoiki na różne rzeczy, kosmetyczki, szkatułki, nawet taboret i szafę odnowiłam tą metodą. Naprawdę fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Ja ostatnio zdecydowałam się na naklejki na ścianę z naklej-to.pl i powiem szczerze, że jestem nimi zachwycona. Super się prezentują. Nie było problemu z ich naklejeniem i coś czuje, że to nie było mój ostatni zakup na tej stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienekk266

Hmm może jakieś fajne poduchy dekoracyjne? Ostatnio sama sobie je sprawiłam i jestem bardzo zadowolona. Niby drobiazg a dużo może zmienić w salonie. Kupowałam je ze sklepu Little Dreams - raj dla wszystkich poduszkowiczów. Jak lubicie tego typu rzeczy to będziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotia

Wszystko jest kwestią indywidualną. Jedni lubią dodatki minimalistyczne, inni duże i zwracające uwagę, a jeszcze inni nie lubią ich wcale. Ja przepadłam odkąd odkryłam Sklep Afrykański - mają tam piękne dodatki, stworzone własnoręcznie, przez afrykańskich artystów. Niepowtarzalne i oryginalne. To jest mój styl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Jakiś czas temu szukałam prezentu do nowego mieszkania koleżanki całkiem przypadkiem trafiłam na fejsa pracownia sznurka. Są tam ręcznie robione poduszki, koce itp. Pamiętam że od zawsze mojej koleżance podobały się takie rzeczy więc kupiłam jej kilka poduszek i koc do kompletu. Jest nimi zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Na allmeblopl można znaleźć fajne dodatki do mieszkania. Ja zamówiłam od nich zasłony i poszewki na poduszki i nie żałuję. Jakość super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

Różnego rodzaju gadżety wykonane z blachy malowanej proszkowo i wycinanej laserowo znajdziecie w www.pi-shape.pl/produkty.html Mają doniczki, serwetniki, wieszaki, zegary czy podstawki pod książki. Wybór fajny, rzeczy mają fantastyczne wzory i kolory, także możecie sobie fajnie takimi dodatkami udekorować mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie oferta nowoczesnych mebli obecnie się dobrze rozwija, natomiast chyba najwięcej takich propozycji znajdziesz w sklepach w sieci jak między innymi w ofercie Mebel Partner, gdzie faktycznie ten wybór mebli jest bardzo duży i można coś sensownego dla siebie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu/mieszkaniu nie może zabraknąć dywanu 😄 Polecam całym sercem 7kd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HITY

Odkurzacz bezprzewodowy Miele jest niezastąpiony, jedyny który naprawdę dobrze odkurza, nie psuje się i ma dodatkowa baterie (plus te baterie można dokupić bezproblemowo)

Termomix zastępuje kilka urządzeń: mikser, maszynę do wyrabiania chleba, gotuje, ubija, mieli, gotuje na parze. Naprawdę warto zainwestować.

-karcher do mycia okien, ale trzeba umieć się obchodzić, po zebraniu wody konieczne jest wypolerowanie szyby suchą szmatką z mikrofibry do okien inaczej są smugi, ale i tak hit

- wyciskarka Hurom do której można wrzucać nie pokrojone owoce bo sama kroi

- żelazko wytwornica pary, prasuje super szybko i łatwo nawet len, można też prasować w pionie

- na podłogę deska warstwowa dębowa https://www.drewnostacja.pl/produkt/deska-warstwowa-debowa-20mm/ Która nadaje się na ogrzewanie podłogowe

KIT

-slabe odkurzacze bezprzewodowe, ja miałam Bosch i Elektrolux, w najlepszym razie to zastępuje zmiotke i to do momentu nieuniknionej awarii

- wyciskarka do soków z małym otworem wszystko trzeba kroić na małe kawałeczki

-chyba jestem wyjątkiem ale suszarka bębnowa uważam że niszczy ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakim kraju jestem. Jak na południu Europy, to obejdę się bez kuchni, wystarczy grill na dworze, kawałek deski lub kamienia do przygotowania potrawy i woda bieżąca a w Pl to wymyślam tylko

W kuchni dobrze jest na pewno zainwestować w zawiasy meblowe z cichym domykiem https://uchwytymeblowe24.pl/zawiasy-meblowe-z-domykiem Bardzo wygodna sprawa. 

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmywarka, suszarka bębnowa, ekspres do kawy, odkurzacz bez kabla, termomix, żelazko ze stacja pary, garderoba, parawan nawannowy, płytki w łazienkach szare z błyszczącymi drobinkami, panele w kolorze dąb, łóżko na ramie, cegła miedzy szafkami kuchennymi, indukcja, lodowka side by side czarna z kistkarka i woda, wysokie cargo, szuflady zamiast szafek w kuchni, rolety gumowe nieprzepuszczającego promieni słonecznych i radio podtynkowe w łazience

A i domofon z kamerą:

https://homezone.pl/odkryj-profesjonalne-domofony-z-kamera/

Jak dla mnie mega wygodne ułatwienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie duży, zadaszony taras na który często przenosi się życie w lecie w ciepłe dni. Koniecznie też minimum 2 koty, które codziennie ocieplają relacje rodzinne.

Z kotami nie ma problemu przy 1, czy 2-dniowych wyjazdach. U nas od 18 lat sprawdza się w ogólnodostępnej łazience przy salonie (Uwaga) - pisuar.

Warto też zamontować osobno instalację wod-kan od wanny, prysznica, czy też umywalek które odprowadzają tak zwane szare ścieki do ogrodu a nie będą zapewniały szamba. To jest legalne a nie generuje dodatkowych kosztów ze względu na zwiększoną ilość wywożonych ścieków i w niektórych miejscach nie wpływa na podwyższoną opłatę za wywóz śmieci który jest rozliczony od zużytej wody.

Jeśli natomiast szukacie ładnych dekoracji, polecam zerknąć sobie do sklepu z ceramiką Bolesławiecką:  https://andyceramika.pl Jest to ręcznie malowana ceramika, która nigdy sie nie zestarzeje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×