Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasik_77

Kryteria przyjęć na staż .

Polecane posty

Gość kasik_77

Jestem absolwentką pedagogiki i od kilku miesięcy poszukuję stażu. 2 tygodnie temu znalazłam w końcu pracodawcę, który jest gotów wziąć mnie na staż i potem przedłużyć umowę. W up rozmawiałam z moim doradcą klienta, który powiedział że w połowie lutego będą nabory na staż dla osób od 18-29 r. życia z II profilem pomocy. Czyli w moim przypadku wszystko się zgadza. Dziś dokładnie kilka minut przed 15 pojawiła się informacja, że owszem jest nabór ale jeżeli ktoś ma mniej niż 25 lat to musi być zarejestrowany krócej niż 4-msc w urzędzie. Ja jestem zarejestrowana.. 4 miesiące i 9 dni. Czytałam to kilka razy bo nie mogłam uwierzyć. Od zarejestrowania w urzędzie byłam tam 3 razy i za każdym razem rozmawiałam na temat stażu. Nikt nawet słowem nie wspomniał o takim przepisie. I twierdzili że jak najbardziej mogę składać wniosek. A teraz takie coś Gadałam z moim chłopakiem którego siostra jest po prawie i ona twierdzi, że i tak powinnam spróbować złożyć wniosek bo nic nie tracę. No cóż spróbuję tylko nie wiem czy w ogóle mi go przyjmą Czy ktoś się na tym zna albo miał podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×