Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość małamigotkabezgrzywki

Mój facet zaprasza ładne laski na fb

Polecane posty

Gość małamigotkabezgrzywki

On ma 29 lat- dorosły facet, a ma ponad tysiąc znajomych na fb z czego większość to kobiety, dziewczyny których nigdy na oczy nie widział. Mój facet ćwiczy na siłowni, jest przystojny ma ładne ciało. Dlatego zdziry chętnie go zapraszają na fb, tak samo on, gdy nawinie mu się profil jakiejś fajnej dziuni to od razu ją zaprasza. Nie umie tego wytłumaczyć dlaczego. Jesteśmy 2,5 roku razem, on mówi że mnie kocha a ZAWSZE kłócimy się o to. Mi to przeszkadza, boli, poniża a on tego nie rozumie. Kiedy mu mówię, że jestem zazdrosna, że po co on szuka szczęścia w wirtualu to mówi, że przesadzam i że jeżeli mieszkamy razem, jesteśmy w związku i on mnie kocha to nie mam się czym martwić i że koledzy mu zazdroszczą, że ma takie "znajome". Dla mnie to dziecinne. I często przez to płaczę. Kiedyś pisał z laskami na fb, teraz tego nie robi. Moje gadanie nie ma sensu, on i tak zawsze będzie to robił. Dla mnie to mega żałosne, a on najwyraźniej jara się tym, że fajne laski go zapraszają do znajomych albo akceptują jego zaproszenia. Tak jakby chciał się dowartościować. Szkoda tylko, że moje towarzystwo nie jest powodem do "chwalenia się" kumplom. Ja nie jestem brzydka. Kiedyś byłam modelką (sesje, pokazy itp). Zrezygnowałam z tego tylko dla niego. Jestem wysoka, szczupła. Czego on jeszcze szuka? :( Czy może to ja przesadzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko nic nie znaczący samiec... I każdy samiec jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem Cię i wcale nie przesadzasz, ja też czułabym się upokorzona takim zachowaniem mojego faceta. szkoda że Twoje rozmowy nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem jest w tobie, nie nalegaj, po prostu powiedz ze heniek zaproponowal ze przenocuje cie w drodze do rodzicow. jak chlopak zapyta o co biega, to powiesz ze to tylko kolega i zeby sie nie przejmowal. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrezygnowałaś ze swoich pasji dla niego a to błąd. facet Cię nie szanuje i takiego typa nic nie zmieni. na bank cię zdradza. po co tkwić w takim chorym związku? to nie jest zdrowe podejście. facet jest niedojrzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak nie kocham laski to mam w dupie czy mnie zdradza czy nie, wystarczy mi ze sobie ja 2-3 razy w tyg bzykne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci taki facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też zaprasza i tłumaczy że to dla reklamy bo uczy gry na gitarze , jednak nie wierzę w to zastanawiam sie co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie moje rada bo sam zrobiłem ten błąd zapraszalem atrakcyjne kobiety tylko po to by miec je w gronie znajomych.  Zczerze powiem że nigdy nie przyszło mi do glowy pisac do nich czy w jakis inny sposób kontaktowac tak tylko zaproszenie i tyle . Pewno dnia moja Kobieta przejzala moj telefon i drama straszna nie pomoglo wykasowanie wszystkich i zostawienie samych znajomych nie pomogly kwiaty czekoladki kolacja NIC kazala oddac klucz i tak to wszystko sie skonczylo . Dlaczego to pisze Panowie docencie swoje kobiety ze daja Wam.szanse na poprawe i zalatwienie tego czyli usuniecie ich wszystkich ja takiej szansy nie dostalem choc posprzatalem swojego fb jeszcze w ten sam dzień  . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×