Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsze wrażenie

Polecane posty

Gość gość

Cóż, wiadomo że kobiety wolą pewnych siebie facetów, zdecydowanych ale kiedy trzeba romantycznych , opiekuńczych itd. Jednak zastanawia mnie( jako faceta) na co kobiety zwracają uwagę podczas pierwszej obserwacji mężczyzny. Chodzi mi o pierwsze wrażenie , czyli nie znacie gościa i co wtedy wam chodzi po głowie? Wygląd? Zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brdziej sprecyzuj pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że moje pytanie jest dość precyzyjne. Jednak... co wy drogie panie myślicie o facecie gdy widzicie go pierwszy raz. Nie znacie jego osobowości, nie chodzi mi też czy się zakochujecie czy nie, po prostu pierwsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszy stopka: czym wytepic gnidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczę na bardziej rzeczowe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałes kogoś i nie wiesz co ona myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dżuna ciemno oka
Poznałeś kogoś? Chodzi o konkretną osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kim jesteś? Ale tak , poznałem pewną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż nie dowiem się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci napiszę. Ja lubię facetów przyjacielskich, sympatycznych, dynamicznych i na to zwracam uwagę. Jeśli taki jest to już wiem, że go polubię. A jeśli do tego jest w moim typie , to może nawet się zakocham ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wprost. Odniosłem wrażenie że nie jest mną zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dżina ciemno oka
Poznałeś, rozmawiałeś już z nią? Chodź ci o to czy wywarłeś na niej wrażenie? Czy chcesz wywrzeć to na niej?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dżina ciemno oka
Po czym to stwierdziłeś? Po jej zachowaniu gestów względem Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy w grupie i gadaliśmy wszyscy razem , na osobność nie było okazji. Chodzi mi o to co mogło ją odrzucić. Poczucie humoru mam, brzydki też nie jestem. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pierwszy raz widzę faceta, to ważne jest dla mnie jak chodzi, jak się porusza, jak szybko wykonuje ruchy, czy są płynne , pewne, harmonijne, czy też nieskoordynowane, jaki ma głos i w ogóle w jaki sposób reaguje na bodźce z zewnątrz oraz jak się wysławia. Postawa, ton głosu, chód, nawet to jak daleko staje ode mnie i gdzie patrzy, gdy do mnie mówi - wszystko to razem wzięte mówi mi o tym, czy ten facet jest potencjalnie ciekawy czy też potencjalnie nieciekawy. Nie ma tu zbyt wielkiego znaczenia ubranie - facet na budowie w roboczych ciuchach może być dla mnie ciekawy, a starający się wyglądać "biznesman / elegancik" już nie, gdy biorę pod uwagę w/w kryteria. To jest tzw. pierwsze wrażenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dżina ciemno oka
Może nic ją nie odrzuciło. Nie rozmawialiście z sobą w prost to ciężko stwierdzić. Może zrub jakiś miły gest w jej stronę mowa ciała np dużo mówi gesty .nie trzeba słów by okazać sympatie. Zagadnij do niej przy najbliższej okazji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, może popełniłem błąd , nie byłem tzw. duszą towarzystwa? Spadam jutro się odezwę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) ale diatryba,między nami ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPSP
w wygladzie zwracam uwage na wlosy, paznokcie (krotko obciete musza byc), jakie ma dlonie, ciuchy. tak jak ktos powiedzial, facet moze miec stare ciuchy robocze, nie o to chodzi. ale wlasnie jak sie porusza. jak ma jakies kobiece, dziwne ruchy to ma u mnie minus. zeby sa wazne, nie lubie brody, wasow, lekki zarost jest ok, ale to tez nie wszystkim pasuje. potem jak mowi, czy jest zrownowazony, czy bzdety pociska, czy tez mowi w dziwny sposob, czy sie wymadrza czy nie. moze to i dlugi opis, ale taka 'ocena' moze zajac pare sekund/minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazny jest wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze wrazenie jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz byc dosc przystojny, zabawny ale moz3 byc tak ze nie masz tego czegos. Moglo byc tak ze nie miala humoru ani ochoty na zadne znajomosci. W sumie wystarczy jedna cecha zeby nie zainteresowac soba , i wcale nie musi byc ona obiektywnie zla, no rozne powody moga byc, nie dowiesz się tego znikąd. Nawet od niej bo raczej nie bedzie szczera jezeli zapytasz. A to byla jakas randka? wiecej szczegolow podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra juz widze ze to spotkanie w wiekszym gronie :P no to raczej nie wyrozniasz sie niczym specjalnym,moze na osobnosci wiecej bys zyskal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki , dobra spieprzyłem pierwsze wrażenie , czy skreślacie wtedy faceta czy jeszcze warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu baby są takie tajemnicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po czym wnosisz, że jest niezainteresowana? Bo takie pytanie padło i nie odpowiedziałeś, a może po prostu źle zinterpretowałeś jej zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×