Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsze wrażenie

Polecane posty

Gość gość
Podczas rozmowy obracała głowę i nie patrzyła mi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, ja tak robię właśnie kiedy ktoś mi się podoba. Na codzień nie jestem nieśmiała, tylko w takich sytuacjach czuję się nieswojo, więc to zależy od osoby. Próbować zawsze warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daz do nastepnego spotkania i wtedy się wykaż. Nie zawsze zwrocimy uwage na kogos w pierwszej chwili;-). Tylko pamietaj zeby byc soba. Poza tym nic dziwnego, ze nie patrzyla w oczy, ja tez nie patrze ludziom których słabo znam, bo to jest krępujące. Obracała glowe? Może kogoś szukała;)? Moze byc nieśmiała. Badz ze zdecydowany, a nie taka ciapa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdej musisz się podobac :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie czy pierwsze wrażenie jest decydujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pewnym sensie jest, bo jesli z wygladu facet sie nie kwalifikuje to raczej nie ma szans na nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor pisze ze brzydki nie jest, ale moze wyolbrzymiac jak to faceci maja w zwyczaju, jak sie zachowywales w stosunku do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to , wygląd, bardziej zwracacie uwagę na urodę czy na to jak jest ubrany. Może nie pasuje jej mój styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa rozne gusta,a Ty prawiczek ze tak sie zadreczasz? :D Apropo odwracania glowy i wzroku to ja tak robię automatycznie gdy chłopak mi się nie podoba. Nie mam ochoty na kontakt z nim i licze na to ze sie domysli.Nawet jeżeli jestes przystojny to nic to nie da gdy charakter masz do bani ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd i zachowanie. Musi być zadbany, czysty, ciekawy, dowcipny, grzeczny i nie narzekać na byłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świnianieczłowiek
Nawet jeśli autor jest prawiczkiem to co wam szkodzi mu odpowiedzieć bez uszczypliwości. Gościu mam radę dla ciebie nie słuchaj tych durnych bab tylko znajdź cel w życiu, pracę i pierdol babiszony w dupę. Jak osiągniesz sukces to będą rozkładały nogi i klękały do pały na pstryknięcie palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem prawiczkiem po prostu chciałem poznać kobiecy punkt widzenia. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niby miales kobiete a ich nie znasz? przeciez takie rzeczy juz w gimnazjum sa wiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myślę, że skoro Ci się podoba to nie zaszkodzi spróbować. Najwyżej dostaniesz kosza i co z tego ? Ma Ci zwiazek obok nosa przeleciec , może ona też myśli , że jesteś niezainteresowany ? Kilka lat temu miałam taką sytuację , że ktoś mi się podobał , wydawało mi się że on był totalnie niezainteresowany , trochę przecierpiałam (generalnie jestem wybredna a jak już ktoś mnie sobą zainteresuje to rzadkość) a po latach okazuje się , że on też wtedy coś czuł . I za nic w swiecie nie mogę zrozumieć czemu nic nie zrobił wtedy :-/ Nie mówię że tutaj tak jest na 100%,,ale możesz coś zrobić, chyba że Ci nie zalezy, wydaje mi się ze lekko do tego podchodzisz, pewnie masz z 20 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się że pierwsze wrażenie jest wrażenie jest najważniejsze. Jakiś czas temu poznałem fajną dziewczynę w niesprzyjających dla mnie okolicznościach a teraz mamy dobry kontakt i śmiejemy się z tamtego "incydentu". Za to mój tata musi polegać na pierwszym wrażeniu bo z klientami firmy spotyka się 2-3 razy i musi wypaść jak najlepiej dlatego ubiera się tylko w garnitury szyte przez firmę Spilliaert, ciągle szlifuję różne zachowania i gestykulację. Ja natomiast miałem więcej czasu na naprawę wizerunku więc da się o ile ma się więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co ja zwraca uwagę? po pierwsze na kulturę osobistą, wygląd - w takim sensie czy facet dba o higienę (mam na myśli włosy, paznokcie, ogólnie ręce, czyste ubrania). Ważna jest kultura języka, wypowiedzi. Może to głupie ale zwracam uwagę na buty :) Facet dużo zyskuje w moich oczach jeżeli jest dżentelmenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo obchodzi wrażenie jakie wywiera na niedorozwiniętych kretynkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszośc ludzi postrzegaa świat a takze innych ludzi przez pryzmat mądrości wtłaczanych im w głowe przez tv. jeżeli tv ma zlecenie żeby łysych postrzegać jako madrych a tłustych jako zdrowych to tak własnie wiekszośc będzie ich postrzegać. pozostaje niewielkie pole do własnej interpretacji. cała reszta została juz zarezerwowana na reklame i ogłoszenia społeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frelkaa
Nie istotne czy w kwestii miłości czy nowej pracy. Pierwsze wrażenie jest ważne i warto wiedzieć jakie czynniki się na to składają. Zainteresowanym polecam lekturę artykułu https://manka-academy.com/jak-zrobic-dobre-pierwsze-wrazenie/ który zmienił podejście (przynajmniej moje) i gdy dostosowałam się do kilku wskazówek faktycznie mogę teraz zauważyć, że nowo poznani ludzie potrafią szybciej i bardziej mnie polubić niż wszyscy poprzedni. Warto czytać takie rzeczy. Człowiek uczy się całe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamleee

Na pewno na ubiór. Oraz na to czy osoba jest czysta. Od razu leci mi w oko czy dana osoba ma czyste paznokcie i uszy.Jeśli ma brudne to jest u mnie od razu skreślona. No i fajnie jak ładnie pachnie.Lubię zmysłowe męskie perfumy. Myśle,że faceci również reagują podobnie 🙂 Zapach ma bardzo duże znaczenie dla postrzegania drugiej osoby ( ostatnio czytałam cykl książek pana Lwa Starowicza i on o tym własnie wspominał). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirma

wzrost, ogólnie postawę i sposób chodzenia, jakoś tak nie wiem czemu, po tym jak kto chodzi wydaje mi się, że widać jego usposobienie i od razu wiem, czy mi spasuje, czy nie. No i powiem Wam, ze warto wypróbować działania feromonów, które sama wypróbowałam z czystej ciekawości, jednak z czasem okazało się,ze ma to ogromne działanie na otoczenie ,szczególnie w mojej pracy 🙂 Ludzie są o wiele pozytywniej nastawieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamlee

Nie mozna tego podciągnąć przypadkiem pod manipulację w pracy? 😉 Z ciekawości to jakich feromonów może uzywałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirma

Wiesz co, czytałam kilka poradników o manipulacji, w których było napisane, ze warto wypróbować sobie feromonów tak wiec w pewnym sensie jest to manipulacja. Ale nikomu krzywdy przecież nie robię 😛 Na początku używalam Love Desire, obecnie pheromone essence. Te drugie bardziej mi odpowiadaja bo są bezzapachowe tak wiec mogę ich użyć na dowolne perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×