Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PannaMlodaJa

DJ, wodzirej na wesele w lipcu woj. małopolskie

Polecane posty

Gość PannaMlodaJa

Hej, kogo polecacie na wesele? Żeby miał fajną gadkę, umiał zabawiać i puszczał dobrą muzykę pod zabawę. Jak znacie ceny to też mile widziane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

DJ Grzegorz Baster - mega pozytyne, super podejście do publiki i świetne wyczucie muzyki. Dzięki niemu nasze wesele przeszło do legendy! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela K

Wszystko zostało powiedziane w powyższym komentarzu DJ Grzegorz będzie ok i jeszcze żeby cię bardziej zachęcić powiem, że ma doskonały sprzęt oświetleniowy. Możecie przy pierwszym tańcu zamówić dym, dzięki któremu wszystko wygląda jak w bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

 Na wesele tylko DJ Grzegorz Baster.  Profesjonalista ze świetną muzyką i poczuciem humoru a to  wszystko w przystępnej cenie. Życzę udanej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina D.

Na naszym weselu także był DJ Grzegorz Baster i poradził sobie świetnie. Muzyka i efekty świetlne sprawiły,że goście chętnie oblegali parkiet i nie było czasu na nudę. Facet z pozytywną energią, który rozrusza każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maran G.

Widzę, że wszyscy piszący tutaj na forum  polecają DJ' a Bastera więc z przyjemnością ja również się po prostu dołączę. Potrafi fenomenalnie dobrać muzykę i zabawy. Sylwester 2019 z jego udziałem okazał się strzałem w 10 -tkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Dla mnie odpowiedź jest tylko jedna a mianowicie DJ Baster. Przemiły i profesjonalny człowiek wszystko szybko ogarnia nie trzeba martwić się o muzykę, oświetlenie i cenę. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela

Rzeczywiście na wesele najlepszy będzie DJ Baster. Ma serce do tego co robi, potrafi rozbawić każdego gościa. Jeśli chodzi o muzykę i konferansjerkę nie ma sobie równych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon

Dj Baster na 100% polecam, ponieważ jest warty zaufania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Dzięki zaangażowaniu i pomysłowości Pana Grzegorza nasi goście bawili się na naszym weselu rewelacyjnie i wspominają to do dnia dzisiejszego. Nie ma lepszego DJ'a od Grzegorza Bastera. Polecam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek

Oczywiście i ja nie będę się wyłamywać bo co jest dobre trzeba to pochwalić. Pan Grzegorz to spoko gość z doświadczeniem w zabawianiu gości. Moim zdaniem nie ma lepszego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spam
19 godzin temu, Gość Zbyszek napisał:

Oczywiście i ja nie będę się wyłamywać bo co jest dobre trzeba to pochwalić. Pan Grzegorz to spoko gość z doświadczeniem w zabawianiu gości. Moim zdaniem nie ma lepszego. 

jakby byl taki dobry, to by juz terminow nie mial ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz Szczeliniak

Polecam Pana Grzegorza bo jest świetnym fachowcem i ma dobre ceny. Wcześniej miałem kontakt z kilkoma innymi DJ'ami ale żaden nie spełniał moich wymagań. Dla mnie liczy się profesjonalizm, dobra organizacja pracy i kultura. Baster to wszystko ma. Niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr N

Ja polecam DJ Konrad z http ://3musketeers.pl/ - elegancko i profesjonalnie

goście byli zachwyceni a to najlepsza rekomendacja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
Dnia 15.11.2019 o 22:51, Gość Arkadiusz Szczeliniak napisał:

Polecam Pana Grzegorza bo jest świetnym fachowcem i ma dobre ceny. Wcześniej miałem kontakt z kilkoma innymi DJ'ami ale żaden nie spełniał moich wymagań. Dla mnie liczy się profesjonalizm, dobra organizacja pracy i kultura. Baster to wszystko ma. Niezawodny.

Zgadzam się z Panem w każdym względzie. Kiedy po raz pierwszy spotkałam się z Panem Grzegorzem byłam zachwycona jego podejściem do pracy, organizacji oraz klienta. Wszystko co chcieliśmy uzyskać zostało zorganizowane. Muzyka i niezapomniany klimat imprezy zostają na lata w pamięci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mod

Grzechu, nie spamuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×