Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ile lat ma najstarsza znana wam osoba która nigdy nie pracowała?

Polecane posty

Gość gość
Znam ludzi, którzy całe życie są na utrzymaniu rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken ma 26 lat i nigdy nie pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znam ludzi, którzy całe życie są na utrzymaniu rodziców. " A ile mają lat? Ja mając prawie 21 jestem na utrzymaniu rodziców, i mi wstyd i się źle z tym czuję, i to mimo tego, że jestem studentką dzienną. Przerażają mnie ludzie starsi ode mnie, którzy nigdy nie pracowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończyła w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Ludzie powyzej 20 rok zycia ktore sa na utrzymaniu rodzicow sa ofiarami losu bez godnosci. Jak mialem 15 lat zaczalem pracowac,a samodzielnie utrzymuje sie od 18 roku zycia. Wedlug mnie im wczesniej zacznie sie pracowac tym lepiej. Dla sierot co sie uczyły do 30 roku zycia i caly czas sępili kase od starych ciezko będzie si przestawic na z********anie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 lat - moj brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skończyła w zeszłym roku " I dalej nie ma pracy? :D a jak ja wyśmiewałam rok temu z tego powodu że taka stara, a nadal nie pracuje, to pisała, że ma tyle różnych szkoleń i praktyk, że od razu znajdzie prace po studiach, bo jest taka super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ludzie powyzej 20 rok zycia ktore sa na utrzymaniu rodzicow sa ofiarami losu bez godnosci. " Niektóre kierunki studiów nie pozwalają na samodzielne utrzymanie, bo same wymagają dużego nakładu pracy aby się na nich utrzymać, i nikt nie dostaje sie za studiowanie żadnych pieniążków, oczywiście oprócz stypendiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam faceta co ma już prawie 40 i dopiero teraz zaczął :) A wśród dziewczyn w wieku 24-29 też łatwo znaleźć niepracującą, która po studiach nie znalazła roboty na poziomie, a zwykły sklep czy praca na produkcji nie odpowiada jej wymaganiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaszatanistka1994 dziś "Ludzie powyzej 20 rok zycia ktore sa na utrzymaniu rodzicow sa ofiarami losu bez godnosci. " Niektóre kierunki studiów nie pozwalają na samodzielne utrzymanie, bo same wymagają dużego nakładu pracy aby się na nich utrzymać, i nikt nie dostaje sie za studiowanie żadnych pieniążków, oczywiście oprócz stypendiów. x Nie tłumacz się pasozycie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciotka ma ponad 40 lat i w zyciu nie byla w pracy.Siedziala na utrzymaniu rodzcow do 22 roku zycia potem meza ,potem sobie urodzila 4 dzieci i tak dalej siedzi i nigdy nie ruszy d**y zalonsa krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'jak mialem 15 lat zaczalem pracowac,a samodzielnie utrzymuje sie od 18 roku zycia. ' x Mam Ci dać jakąś nagrodę czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znam faceta co ma już prawie 40 i dopiero teraz zaczął" A co robił wcześniej?? żona go utrzymywała jak Ferdynanda Kiepskiego? :) Równouprawnienie :) "A wśród dziewczyn w wieku 24-29 też łatwo znaleźć niepracującą, która po studiach nie znalazła roboty na poziomie, a zwykły sklep czy praca na produkcji nie odpowiada jej wymaganiom. " To jest bardzo słabe nie mieć własnych pieniędzy, choćby dla tego warto miec jakąkolwiek prace, zmienić na lepsza zawsze można później. Nie rozumiem takich osób. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1PLN dziś Kasiaszatanistka1994 dziś "Ludzie powyzej 20 rok zycia ktore sa na utrzymaniu rodzicow sa ofiarami losu bez godnosci. " Niektóre kierunki studiów nie pozwalają na samodzielne utrzymanie, bo same wymagają dużego nakładu pracy aby się na nich utrzymać, i nikt nie dostaje sie za studiowanie żadnych pieniążków, oczywiście oprócz stypendiów. x Nie tłumacz się pasozycie lapka.gif x Wiem, wiem ty roznosilas juz ulotki w łonie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Jesli cie to boli mozesz dac mi nagrode frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jest dla frajerow i metalowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomniałam, ze przecież liczy się doświadczenie. No tak praca na kasie w biedrze jest bardzo cenna w CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyna ja w twoim wieku miałam już przepracowane ze 3 miesiące. I tak zostało aż do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia nie uciakaj tylko odpowiedz na pytanie: czy tak wybitnie inteligentnej Pani wypada pisać na takim forum jak kafe? czy to Ci Kasiu nie uwłacza? tym bardziej , że mało kto tu słucha metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak ktoś przez całe zycie zarabia, bo zarabia, ale na wszystko bierze od rodziców. Niezaradność życiowa taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×