Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia244

wypukłości u facetów

Polecane posty

Gość kinia244

Czy tylko ja jestem taka zboczona ? jade tramwajem to przyglądam sie facetom w krocza jezyk.gif oczywiscie tym w miare fajnym. stoje w kolejce w sklepie to samo. w pracy tez smiech.gif Poprostu mnie jara jak widzę ze cos sie tam odznacza w sensie takim ze nie musze nawet widziec kształtu ale samo to ze jest wybrzuszenie usmiech.gif nie gadalam o tym z zadną z kolezanek bo mi wstyd ale sie zastanawiam czy tylko ja tak mam jezyk.gif dzisiaj jechałam tramwajem i siedzialam a obok mnie stał fajny chlopak gdzie mial penisa prawie przy mojej głowie. nie mogłam sie powstrzymac i zerknelam chyba z 5 razy w ciągu 10 min smiech.gif i widzialam ze to wstyd bo ktos zauwazy a nawet on. no ale musialam to bylo silniejsze ode mnie. jak wrocilam do domu to musialam rozładowac emocje jezyk.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne :) też czasami spoglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej, to bardzo podniecajace widziec wypchane dzinsy... kiedys nie moglam sie skupic na imprezie, kuzyk kolezanki siedzial swobodnie na fotelu i widac, ze ma sie czym chwalic...ciekawe czy mial tego swiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martads
ja też tak mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei lubię patrzyć na krocze kobiety, zwłaszcza jak jest np. w getrach i niemal wrzynają się w cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię patrzeć jak prześwitują legginsy przy schylaniu się. Szkoda, że kobiety noszą majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzy wodka a zakaska
a ja lubie patrzec jak inni sie bawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×