Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlgaOlgaOlga

Grzejniki kanałowe

Polecane posty

Gość OlgaOlgaOlga

Co sądzicie o takim rozwiązaniu w alonie? Mi się bardzo podoba, zdecydowanie estetyka pomieszczenia nabiera nowego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnusiak
Zgadzam się. Fajne rozwiązanie którego wcześniej nie znałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
czyli te verano są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnon
Ja jes również polecam. Ogólnie verano to sprawdzona i solidna firma, a takie rozwiązanie w dom jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oucher
To takie już full rozwiązanie, ale bardzo praktyczny pomysł, nowoczesny verano grzejniki są jak najbardziej ok, a to rozwiązanie tez polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek79
z doświadczenia wiem, że najlepiej sprawdzają się kaloryfery panelowe. zapewniają odpowiednią ilość ciepła, a i wyglądają bardzo ciekawie. ostatnio montujemy bardzo duża ilość tych kaloryferów http://www.instalprojekt.com.pl/grzejniki/modulus/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pooola82
Mam dom na wsi. Grzejniki kanałowe Verano sprawdzają się super. Jest ciepło, całą zimę było ok. Super rozwiązanie dla dużych pomieszczeń z dużą ilością okien szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzejnik kanałowy jest ok. Grzeje a go nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony gosc
Mam konwektory kanałowe Verano - dla mnie to dobry wybór. TO oszczędne, nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie. Salon zdecydowanie dużo lepiej się prezentuje bez grzejników na ścianie a jest ciepło nawet w największe mrozy. Oszczędzamy bo kiedy nie ma nas w domu utrzymuje w domu niższą temperaturę, podobnie w nocy. Jest ciepło kiedy potrzebujemy, czyli gdy jesteśmy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli sa tu osoby które sa na czasie w temacie grzejników, to może powiecie mi coś na temat grzejników dekoracyjnych marki Thomson. Zastanawiam się konkretnie nad grzejnikami elektrycznymi. Z tego co widziałam to maja naprawde spory wybór http://thomson24.pl/.. Ktoś może cos powiedzieć o ich uzytkowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytasz - to przelicz: Ogrzewanie węglem: To najpopularniejsze paliwo do ogrzewania domów. Ceny zależą od jego jakości i mogą się znacznie różnić w zależności od gatunku i miejsca wydobycia. Koszt ogrzewania węglem dobrej jakości to mniej więcej 0,15 zł/kWh. Ogrzewanie gazem: Jest bardzo wygodny, bo wykorzystujące go urządzenia grzewcze niemal nie wymagają obsługi. Gaz ziemny jest importowany, ale jego ceny są dość stabilne. Ogrzewanie nim kosztuje mniej więcej 0,24 zł/kWh. Ogrzewanie prądem: Jest stosunkowo drogi, lecz grzejniki elektryczne są dużo tańsze niż kotłownia i instalacja c.o. i bezobsługowe. Wysokość opłat za energię zależy nie tylko od wyboru sprzedawcy, ale też od miejsca jej odbioru. Średni koszt to 0,6 zł/kWh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzejnik kanałowy sprawdza się świetnie zwłaszcza w pomieszczeniach z przeszklonymi drzwiami na taras / balkon. Nie wyobrażam sobie umieszczenia w moim nie wielkim salonie, grzejnika na ścianie obok dużego okna. Po prostu nie wyglądałoby to estetycznie. U mnie decyzja padła na Verano, ale osobny zakup kratek, które są o wiele tańsze niż te fabryczne. Mój wybór padł po obejrzeniu zdjęć: https://www.instagram.com/metpol.kratki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×