Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak założyć firmę

Polecane posty

Gość Ekatarya
Ja niby pomysł mam, ale nie wiem, czy spełniam warunki. Planuję otworzyć placówkę bankową (franczyzową). ktoś z Was orientuje się w tym temacie i mógłby coś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: https://www.nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Przechodzenaswoje
Cześć! Poprzez platformę przechodzenaswoje.pl grupa ekspertów pomaga w założeniu i początkach firmy. Nieodpłatnie możecie uzyskać tam wiele informacji niezbędnych i przydatnych na początku kariery biznesowej. Zapraszamy do kontaktu. Wsparcie Ekspertów jest darmowe. Adam, Ekspert przechodzenaswoje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikraska
To przechodzenaswoje to super sprawa jest. Moja firma skorzystała z porad Pani Karoliny od strategii marketingowych. Nawet nie sądziłam, że jest to tak ważne przy tworzeniu biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Przechodzenaswoje
Cześć! Cieszymy się, że możemy pomóc. Dodam również, że porady są nieodpłatne a wśród ekspertów są specjaliści od podatków, marketingu, księgowości, inwestowania itp. Adam, Ekspert przechodzenaswoje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zdecydujecie się na założenie firmy polecam wam odbyć kilka kursów, które przygotują was do prowadzenia własnej działalności. Zgłoście się do www.fortis.szczecin.pl w Szczecinie. Organizują tam kursy związane z prawem podatkowym, prawem pracy, ZUSem, rachunkowością itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×