Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeprowadzka za granicę....

Polecane posty

Gość gość

co zabrać? ja i przedszkolak. co byście wzięły lub co brałyście z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co mi bylo potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli? w sensie co sobie odpuścić żeby dokupić tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie przeprowadzalam to wzielam tylko ciuchy.Wszystko kupowalam za granica.A jak wracalam do Polski na wakacje to zawsze cos zabieralam ze soba za granice np,ksiazki albo ladne zastawy ,obrazy i inne p*****ly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja już się gubię haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka123
a dokąd się wybierasz? bo to ma wpływ na to co moze Ci byc potrzebne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za granica darmo nie dadza:)))bierz wszystko od igly do poscieli i mebli:)))lodowke tez;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my spakowalismy ubrania, trochę zabawek, robot kuchenny, troche garnków, sztućce, dużo przypraw, pościel, ręczniki - generalnie co się zmieściło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka myślę, żeby pralkę wziąć i to co gość nade mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pralka może przesada. przeprowadzacie się na stałe? z reguły mieszkania do wynajmu są zaopatrzone w pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zabrałam ubrania ,buty,trochę moich i dzieci książek ale też pościele te nowsze ,telewizory ,nasze rowery ,parę pierdół gł z kuchni i pokoju takie drobiazgi ,ramki ,zegary itp to wszystko. .Resztę zostawiłam ja mieszkam w Norwegii tutaj mimo że zarobki są lepsze to i tak pewnych rzeczy nie opłaca się tutaj kupować bo są drogie i nie warte swojej ceny ,chociażby głupie ramki na zdjęcia miałam nowe kupione za grosze a tutaj byle mała ramka to 50 -100 nok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze zabrałam z kuchni mniejsze agd oprócz mikrofali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początek zabrałam, odzież,ręczniki, pościel,trochę zabawek dla dzieci. Resztę rzeczy typu małe agd , inne rzeczy które mały dla mnie większą wartość i znaczenie , wysłała mi moja mama w paczkach które wcześniej spakowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc ja zabralam tylko torbe ciuchow , reszte sprzedalam ( agd , rtv itp) Jesli masz swojego busa na przewoz to ok , ale jesli bedziesz musiala wynajac to nie wiem czy ci sie oplaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie w naszym mieszkaniu pralki nie ma. mam nową, a facet chce za przewóz tylko 50e a tam nawet używane za 150 najmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - u nas zabraliśmy część mebli, naczynia, córki fortepian i wiadomo - osobiste rzeczy. Z tym fortepianem myślałam,że będzie kiszka, bo wynajęliśmy też firmę przeprowadzkową do pomocy - http://www.przeprowadzki-marmad.pl/ ale powiedzieli, że transport wielkogabarytowy to dla nich nie problem, także bez problemu wszystko zabrali i zabezpieczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś wziąć dla dziecka na pewno ubrania, potrzebne kosmetyki, książki i zabawki. To jest konieczność przy takim maluchu. Pamiętaj ze dziecko potrzebuje wielu rzeczy na już. Jeśli masz problem z przewiezieniem swoich rzeczy skorzystaj z firmy np. www.przeprowadzka.wroc.pl/usugi-oferta#content niektóre fiemy organizuja przeprowadzki za granice i nie sa one takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przpeorwadzałam się już 3 razy do różnych krajów, na dość krótkie okresy 2-4 lata, zależy od kraju. Z Polski miałam jedną walizkę, głównie nazbierało mi się rzeczy w czasie mieszkania. Zalezy od kraju, w niektorych mieszkania wynajmuje sie umeblowane, nawet z talerzami w kuchni, gdzie indziej dostaniecie same sciany. To punkt wyjscia, zorientowac sie w rynku nieruchomosci. Ale przeprowadzka to super sprawa, mozna pieknie pozbyc sie bezsensowanych rupieci, potem okazuje sie ze czlowiek do zycia wielu rzeczy nie potrzebuje, po co to kisic po szafach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzi sie przeprowadzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belgia, czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z przedszkolakiem to trzeba zabrac wszystko. ja się przeprowadzalam z pięćiolatką i trzeba jej bylo zabrac jakies mebelki duzo zabawek ciuchow. zalezy na ile wyjezdzacie czy to na stale czy na rok np. ja wyjezdzalam z perspektywa minimum 10 lat a nie chcialam wydawac kasy na owe meble wiec zabralam swoje wynajelam firme www.a-2logistic.pl/ i zabralam wszystko co potrzebowalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie na stałe to najpotrzebniejsze rzeczy. Wszystko na spokojnie może przewieźć Wam firma przeprowadzkowa np www.przeprowadzka.wroc.pl zrobią to za niewysoką cenę, a przynajmniej będzie pewne na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi w szczególności o przeprowadzkę za granicę to trzeba wynająć naprawdę sprawdzoną firmę przeprowadzkową. Taką która odpowiednio zabezpieczy wszystkie rzeczy no i taką żeby przez przypadek nic po drodze nie zginęło ^. Ja od siebie mogę polecić Wojtal Trans www.wojtal-trans.pl bo ogólnie byłam z nich bardzo zadowolona. Pomagali mi w przeprowadzce z Krakowa do Anglii i wszytko poszło sprawniej niż myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wynajmowaliśmy firmę www.a-2logistic.pl/ i zabieraliśmy w zasadzie wszystko. Przeprowadzaliśmy się początkowo na 2 lata więc woleliśmy być pewni, że niczego nam nie zabraknie. Dlatego uważam, że lepiej zabrać wiecej niż potem biegać i kupować na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramink8
Najwięcej osób przeprowadza się do Belgii, Holandii i Niemiec. Jeśli więc chcecie się ta udać z całym dobytkiem, to polecam zerknąć sobie tutaj http://busy-do-belgii.pl . Jest tam bowiem wyszukiwarka firm przewozowych, której mają busy do Belgii oraz innych państw, które obsługują przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Komarewicz
Dobrym pomysłem transportu są tanie linie autobusowe ECOLINES. Ja takimi się poruszam i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emenems1
Witam, pragnę trochę odświeżyć temat, ponieważ niebawem muszę przewieźć trochę rzeczy w Polski do Anglii, co myślicie o przewozie ich dzięki takiej ofercie http://www.gron-tour.pl/61/malopolskie Ile może wyjść taka usługa biorąc pod uwagę podróż z Krakowa do Anglii, jaki czas podróży, na co zwrócić uwagę. Jechał ktoś z was busem za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×