Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michalinka1814

czas na zmiany

Polecane posty

jak w temacie czas na zmiany a ściślej mówiąc zmianie ulec ma aranżacja domu. chcemy unowocześnić wnętrze nadać charakteru. domek jest z poddaszem więc rzecz jasna na górę trzeba się dostać po schodach tylko jakich żeby pasowały do właśnie nowoczesnego stylu. czy wg was schody półkowe to dobry wybór ? a może lepiej kręcone.mam dylemat i nie mogę się zdecydować.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schody półkowe to fajny i oryginalny pomysł. Nadadzą wnętrzu bardziej nowoczesny wygląd i pasują praktycznie do wszystkiego. Tylko dobrze wybierz fachowca, żeby Ci nie schrzanił sprawy, bo potem będą pojawiały się małe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schody półkowe to fajne i ergonomiczne rozwiązanie. Schody kręcone też są interesującą opcją wyboru, ale ja osobiście zdecydowałabym się jednak na schody półkowe- od dawna o takich właśnie marzę. Ale to właśnie może być powód mojego zafiksowania - kręcone już za to mam i zdążyły mi się dość konkretnie znudzić :) Jak wszystko zresztą po kilku latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schody półkowe pasują super do nowoczesnego wnętrza. Wszystko zależy od preferencji. A masz już jakieś inspiracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandalik
To może firma która zajmuje się aranżacjami wnętrz pomoże? Sama korzystałam z usług Pracowni OptimumArt: http://optimumart.pl/ na stronie można zapoznać się z ich projektami, są super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×