Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

33tc tez wam sie tak nic nie chce?

Polecane posty

Gość gość

Nie czuje sie zle ale totalnie nie mam checi zeby cos robic. Do tej pory czesto cos pieklam, sprzatalam , gotowalam, teraz nie chce mi sie nic. Dzieci i maz maja obiad w szkole/pracy wiec obiadow w sumie gotowac nie musze. Ale nie chce mi sie nawet szykowac wyprawki. Kupuje powoli w sieci rzeczy ale jakos nie mam weny zeby prac, skladac ciuszki itp. Po sklepach tez mi sie juz nie chce jezdzic (wczesniej czesto ogladalam/kupowalam rzeczy dla malucha). Ktos ma podobnie? W poprzednich ciazach mialam typowy instynkt wicia gniazda a teraz mam wicie lenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam aktywna do 42 tc, spacerowąłm kilometrami, ogarniałm dom, pracowałm do 37 tc, jeździąłm autem do końca 41 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kobieto ja to w 33tc niemalże latałam i dobrze bo jestem teraz w 38 i nie dam rady nic robić. Pachwiny bolą, ręce bolą wszystko kurde boli, a tak dużo bym chciała zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko mam dokladnie tak jak ty, jestem w 32tc a od 3-4 tygodni mam totalna niechec do wszystkiego, nawet do wychodzenia z domu, naprawde! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to od pogody tez zalezy, bo jak widze ta zime za oknem to odechciewa mi sie wychodzic. Za kazdym razem sie stresuje czy sie nie przewroce;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×