Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wasze 1,5 roczne maluchy oglądają bajki

Polecane posty

Gość gość

moja bardzo lubi bajki i bardzo chce oglądać więc jej puszczam staram sie nie dłużej niż 1,5 godziny dziennie. Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19mc, u nas bajki z samego rana, kiedy muszę sobie dospac. Zwykle jest to max pol godziny, toleruje tylko babyTv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,5 h dla takie małe dziecka, matko :O. poczytaj sobie sensowne teksty o oglądaniu tv przez takie maleńkie dzieci..robisz krzywdę dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj 8 miesieczny maluch oglada bajki i bardzo lubi , wiem zaraz mnie zjada babki ale dal swietego spokoju mu włączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że chociaż piszesz szczerze że dla świętego spokoju...a nie dorabiasz ideologię, że to edukacyjne, jak niektórzy głoszą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak edukacja tak sobie tłumacza, moje dziecko od malego wrzeszczy jak cos chce ono nigdy nie płacze czy marudzi zawsze wrzask i od niedawna interesuja go bajki to mu włączam a ja wreszcie moge odpocząć od krzyków , każdy robi jak uważa bo każdy jest odpowiedzialny za swoje dzieci oglada tak około 20 lub 30 minut moze 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dwuletnia córka także ogląda bajki łącznie około 1 godziny lub 1.5 w ciągu całego dnia czyli najczęściej rano oko pół godziny czasami przed obiadem i około 19 Tez pół godziny. Fajnie potem opowiada po swojemu co się wydarzyło albo pokazuje ulubione postacie w książkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwalasz niemówiącemu dziecku oglądać tv? O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka jest mniej więcej w tym wieku. Włączam jej teletubisie , bo je uwielbia, ale tylko jak coś musze zrobic np. Obrać ziemniaki, czy umyć podłogę. Wychodzi łącznie jakieś pół godziny dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jak akurat sama jestem i muszę coś w domu zrobić to puszczam bajkę, a sama np. prasuję. Nie włączam kanału TV tylko puszczam ze strony z bajkami, najczęściej z http://bajkowa.tv/ bo wtedy wiem, że sama wybieram to co maluch ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem dzieci opóźnione są syn oglądał i bardzo źle mówi i późno zaczął Córka nie oglądała ani nie miała dźwiękowych zabawek z melodiami a tylko np z odglosami zwierząt i mówi od 11mca teraz ma 19mcy i mówi np mama daj pić mama spać itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajki puszczają te które zająć się nie potrafią dzieckiem i tak jest od zawsze i jedyna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1987

Co za głupie gadanie bajki puszczają te które się dzieckiem zająć nie umią....Nie każdy ma sztab ludzi do pomocy .Są obowiązki które trzeba zrobić w domu a jak ktoś dodatkowo pracuje w domu to co jest złym rodzicem bo puszcza dziecku bajki ?Ile matek wrzeszczy lub bije dzieci a zamiast zająć się dzieckiem siedzi na telefonie może to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Bajki puszczają te które zająć się nie potrafią dzieckiem i tak jest od zawsze i jedyna prawda

Prawda! Moje dziecko ma 3 lata, zajmuję się nim sama, mąż w pracy do późna, rodziny blisko nie mam. I ani razu nie włączyłam bajek. Teraz pójdzie do przedszkola, więc myślę, że może chcieć już coś oglądać - wtedy pozwolę, ale ok. 10 minut. Bajki odpowiednie dla tego wieku i tak nie są dłuższe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakies dziwne standardy tu panuja. Kilkanascie minut bajek dla dwu czy trzylatka to tragedia, a jak ostatnio w innym temacie napisalam, ze 4latek nie powinien ogladac walk MMA (matka pisala, ze jej syn uwielbia Mameda) to zostalam zjechana ze to rozwija i chociaz ten dzieciak nie wyrosnie na wymoczka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ola

Moje dzieci nie oglądają - 1.5 roku i prawie 5, w tygodniu nie ma czasu a w weekend czasami córka (starsza) obejrzy bajkę gdy młody ma drzemkę ale to powiedzmy z 8 dni weekendowych w miesiącu - obejrzy po ok 30 minut może 2 dni. Zazwyczaj gramy w planszowke wtedy albo coś robimy razem np ciasteczka do popołudniowej kawy 😁 bawimy się jeszcze artystycznie w jakieś malowanie farbami, brokatem, prace plastyczne robimy. Lubię ten czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzy lata i ogląda ile chce. Syn też oglądał ile chciał i wyrósł na normalnego nastolatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala
 

A potem dzieci opóźnione są syn oglądał i bardzo źle mówi i późno zaczął Córka nie oglądała ani nie miała dźwiękowych zabawek z melodiami a tylko np z odglosami zwierząt i mówi od 11mca teraz ma 19mcy i mówi np mama daj pić mama spać itd

To slabo mowi.Moj syn oglada bajki od kilku miesiecy i zaczal ukladac zdania jak skonczyl 14 miesiecy.Mial tez zabawki z dzwiekami i swietnie sie rozwija;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bajki nie interesują córki, ale niestety teledyski tak, ograniczam, ale kiepsko mi idzie no ona tańczy (na tyłku) do muzyki i lubi oglądać to czego sucha. Ciężko za to zainteresować ha zabawką, ai lalki, ani klocki, ani zabawki edukacyjne grające, zawsze czeka na muzykę, no ale ograniczam, po wyłączeniu tv jest ryk, na szczęście coraz częściej interesują ha co ja robię, więc siedzimy w kuchni, albo układamy ciuchy w pokoju 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Bajki nie interesują córki, ale niestety teledyski tak, ograniczam, ale kiepsko mi idzie no ona tańczy (na tyłku) do muzyki i lubi oglądać to czego sucha. Ciężko za to zainteresować ha zabawką, ai lalki, ani klocki, ani zabawki edukacyjne grające, zawsze czeka na muzykę, no ale ograniczam, po wyłączeniu tv jest ryk, na szczęście coraz częściej interesują ha co ja robię, więc siedzimy w kuchni, albo układamy ciuchy w pokoju 🙂

*słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

4.II - Imieniny: Witosławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×