Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak czesto zmieniacie prace?

Polecane posty

Gość gość

Kiedyś człowiek dostawał pracę w jakimś zakładzie i często pracował tam aż do emerytury. Teraz na pewno jest większa rotacja, ale zastanawiam się co ile zmieniać pracę żeby nie było to źle odbierane przez kolejnego pracodawcę? Co rok, dwa lata, więcej? I czy wszystkie swoje poprzednie prace wpisujecie do CV czy coś pomijacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy. ja poczuje ze w jakiejs pracy juz sie nie rozwijam to zmieniam :) polecam na biezaco sobie uzupelniac cv. bardzo fajne dokumenty aplikacyjne mozna zrobic w generatorze "szybkie cv" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
nie zmieniałam często pracy ale w ostatniej czułam że nie rozwijam się zawodowo i musiałam zmienić, a nową znalazłam na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat, bardzo mnie to ciekawi jak w dzisiejszych czasach często zmienia się prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ostatnio sobie o tym myślałam :) Z jednej strony - jeśli mam pracę, którą lubię, dobrze się tam czuję i godziwie zarabiam to nie chciałoby mi się jej zmieniać :P z drugiej strony gdyby życie zmusiłoby mnie do szukania nowej pracy (przeprowadzka do innego miasta, upadek firmy, w której pracuję czy cokolwiek innego) to pracodawca faktycznie chyba niezbyt przychylnym okiem patrzyłby na dużą liczbę lat przepracowanych w jednej firmie. Z kolei jeśli ktoś bardzo często zmienia pracę - też źle, bo jednak szukają najczęściej pracowników na dłuższy okres. I bądź tu człowieku mądry :) Ja akurat mam swoją pierwszą pracę (staż) po studiach skończonych w zeszłym roku, więc nie w głowie mi na razie zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co macie na myśli często (kilka miesięcy, rok, dwa) bo ja najdłużej pracuje w jednej pracy 2 lata i dla mnie jest to często zmienianie pracy, nie mogę trafić na fajną prace ze względu na atmosferę w pracy, chciałabym popracować kilka albo kilkanaście lat w jednym zakładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×