Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biegam, skaczę ze skakanką, kręcę hula hoop, jem co tylko chcę i chudnę

Polecane posty

Gość gość

Biegam 2 razy w tygoniu 30-40 minut, skakanka 2-3 razy w tygodniu 20 minut, hula hop 3 razy 30 minut. czasem po skakance od razu. codziennie 1 'deska' ok 3 minuty. 30 lat, wzrost 167cm, waga obecnie 61 kg (było 65)., dążę do ok 57. le przede wszystkim chcę by wymiary brzucha i talii spadły jeszcze jakoś o 5 cm a ud o 3 cm w każdym udzie .... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo ważysz jak na swoj wzrost. ale jeśli może rodziłaś (sądząc po wieku to całkiem możliwe), to jest Ci to wybaczone ;) ja mierzę 166 cm i ważę 57 kg a i tak czuję się "duża"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja? 165 i 70kg :( tylko po porodzie. Tez skacze na skakance i ćwicze z Mel B lub z kimś innym kogo znajdę na yt oprócz chodakowskiej.. I hula hop cos daje? Cwicze od poniedziałku wiec narazie nie widzę efektów ale czuje :D chętnie bym tez pobiegala ale muszę zaopatrzec się w buty i w ładna pogodę. Mieszkam w uk a tu ładna pogoda to swietosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka :) ja akurat też mieszkam w UK a biegam mimo pogody :) tn jak pada nie biegam, ale jak są chmury albo wieje, to tak. chyba, że wiatr przekracza jakies 40 km/h to nie idę biegac. mam dziecko ale już dosć duże kilkuletnie. hula hoop daje efekty jak kręcisz regularnie. minimum te 3 razy w tygodniu po 30 minut, najlepiej kwadrans w 1 i kwadrans w drugą stronę, tak lepiej dla nog i kręgosłupa jest. no na efekty to musisz poczeekać z minimum miesiac moja droga :) pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba sobie kupie hula hop :) no tylko od tyg cały czas leje. :/ na chwile wyjdzie słońce ale w godzinach w których maz jest w pracy a ja nie mam co z małym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, to jest problem (tu autorka). Ja biegam jak mam wolne a moje dziecko jest w przedszkolu. mi łatwiej. kup hula hoop. nie musi byc z tymi cudami jak jakieś wypustki itp, ale niech waży minimum 1 kg i ma średnicę co najmniej 96 cm. Nauka kręcenia wymaga cierpliwości i regularności, najpierw spada co chwilę i bolesnie obija kostki :P ale nauczysz się i jest fajnie, możesz naraz np oglądać film to czas leci szybko i fajnie a ty kręcisz godzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No :) jak byłam mała to krecilam, mam nadzieje ze nie zapomniałam, ale tego chyba się nie zapomina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie w uk mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×