Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozmowy NieKontrolowane 2

Polecane posty

Gość gość
Widzę Was...;-) Cześc Muszko i Androgen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po prostu jak usuwamy ten długi spam, to wtedy coś się miesza w głowie w systemie i najlepiej byłoby nie usuwać, wtedy nie byłoby zacinania. No, ale widzę, że jak ja pchałam to towarzystwo się o******lało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 dziś @Kobieta z Wachlarzem Np Cynik ktory uczetniczy w Twoim temacie. Ale rob co chcesz takie sprawy lepiej na maila Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem wilk1946 dziś @Kobieta z wachlarzem Przejscie Cynika od Tabasko na temat Wadera69 spowodowlao wielotygodniowe chamskie spamy na jej temacie Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem Kobieta z wachlarzem dziś Chodzi o Cynika? Nie wiem co robił na tematach Wadery oraz Tabasko, ale mi skłamał, że jest pełnoletni. Pokazał nawet dowód ze zdjęciem, prawdopodobnie podrobiony. W takim razie on nie wygląda jak Hugh Laurie i nie pracuje w Hollywood? oczko.gif Tak serio to Cynik chodził tu tylko na siłownie i napisaliśmy trochę prozy, a nawet jakiś wiersz. Z tego co wiem jest zajęty, więc wszelką rywalizację o jego względy wśród kotek i fanek tutaj uważam za bezcelową. smiech.gif Odpuść już sobie, proszę Wilku. To niczego nie zmieni. Po co ta wojna między nami wszystkimi? wilk1946 dziś @Kobieta z Wachlarzem Np Cynik ktory uczetniczy w Twoim temacie. Ale rob co chcesz takie sprawy lepiej na maila Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem wilk1946 dziś @Kobieta z wachlarzem Przejscie Cynika od Tabasko na temat Wadera69 spowodowlao wielotygodniowe chamskie spamy na jej temacie Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem Kobieta z wachlarzem dziś Chodzi o Cynika? Nie wiem co robił na tematach Wadery oraz Tabasko, ale mi skłamał, że jest pełnoletni. Pokazał nawet dowód ze zdjęciem, prawdopodobnie podrobiony. W takim razie on nie wygląda jak Hugh Laurie i nie pracuje w Hollywood? oczko.gif Tak serio to Cynik chodził tu tylko na siłownie i napisaliśmy trochę prozy, a nawet jakiś wiersz. Z tego co wiem jest zajęty, więc wszelką rywalizację o jego względy wśród kotek i fanek tutaj uważam za bezcelową. smiech.gif Odpuść już sobie, proszę Wilku. To niczego nie zmieni. Po co ta wojna między nami wszystkimi? wilk1946 dziś @Kobieta z Wachlarzem Np Cynik ktory uczetniczy w Twoim temacie. Ale rob co chcesz takie sprawy lepiej na maila Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem wilk1946 dziś @Kobieta z wachlarzem Przejscie Cynika od Tabasko na temat Wadera69 spowodowlao wielotygodniowe chamskie spamy na jej temacie Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem Kobieta z wachlarzem dziś Chodzi o Cynika? Nie wiem co robił na tematach Wadery oraz Tabasko, ale mi skłamał, że jest pełnoletni. Pokazał nawet dowód ze zdjęciem, prawdopodobnie podrobiony. W takim razie on nie wygląda jak Hugh Laurie i nie pracuje w Hollywood? oczko.gif Tak serio to Cynik chodził tu tylko na siłownie i napisaliśmy trochę prozy, a nawet jakiś wiersz. Z tego co wiem jest zajęty, więc wszelką rywalizację o jego względy wśród kotek i fanek tutaj uważam za bezcelową. smiech.gif Odpuść już sobie, proszę Wilku. To niczego nie zmieni. Po co ta wojna między nami wszystkimi? wilk1946 dziś @Kobieta z Wachlarzem Np Cynik ktory uczetniczy w Twoim temacie. Ale rob co chcesz takie sprawy lepiej na maila Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem wilk1946 dziś @Kobieta z wachlarzem Przejscie Cynika od Tabasko na temat Wadera69 spowodowlao wielotygodniowe chamskie spamy na jej temacie Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem Kobieta z wachlarzem dziś Chodzi o Cynika? Nie wiem co robił na tematach Wadery oraz Tabasko, ale mi skłamał, że jest pełnoletni. Pokazał nawet dowód ze zdjęciem, prawdopodobnie podrobiony. W takim razie on nie wygląda jak Hugh Laurie i nie pracuje w Hollywood? oczko.gif Tak serio to Cynik chodził tu tylko na siłownie i napisaliśmy trochę prozy, a nawet jakiś wiersz. Z tego co wiem jest zajęty, więc wszelką rywalizację o jego względy wśród kotek i fanek tutaj uważam za bezcelową. smiech.gif Odpuść już sobie, proszę Wilku. To niczego nie zmieni. Po co ta wojna między nami wszystkimi? wilk1946 dziś @Kobieta z Wachlarzem Np Cynik ktory uczetniczy w Twoim temacie. Ale rob co chcesz takie sprawy lepiej na maila Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem wilk1946 dziś @Kobieta z wachlarzem Przejscie Cynika od Tabasko na temat Wadera69 spowodowlao wielotygodniowe chamskie spamy na jej temacie Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem Kobieta z wachlarzem dziś Chodzi o Cynika? Nie wiem co robił na tematach Wadery oraz Tabasko, ale mi skłamał, że jest pełnoletni. Pokazał nawet dowód ze zdjęciem, prawdopodobnie podrobiony. W takim razie on nie wygląda jak Hugh Laurie i nie pracuje w Hollywood? oczko.gif Tak serio to Cynik chodził tu tylko na siłownie i napisaliśmy trochę prozy, a nawet jakiś wiersz. Z tego co wiem jest zajęty, więc wszelką rywalizację o jego względy wśród kotek i fanek tutaj uważam za bezcelową. smiech.gif Odpuść już sobie, proszę Wilku. To niczego nie zmieni. Po co ta wojna między nami wszystkimi? wilk1946 dziś @Kobieta z Wachlarzem Np Cynik ktory uczetniczy w Twoim temacie. Ale rob co chcesz takie sprawy lepiej na maila Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem wilk1946 dziś @Kobieta z wachlarzem Przejscie Cynika od Tabasko na temat Wadera69 spowodowlao wielotygodniowe chamskie spamy na jej temacie Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem Kobieta z wachlarzem dziś Chodzi o Cynika? Nie wiem co robił na tematach Wadery oraz Tabasko, ale mi skłamał, że jest pełnoletni. Pokazał nawet dowód ze zdjęciem, prawdopodobnie podrobiony. W takim razie on nie wygląda jak Hugh Laurie i nie pracuje w Hollywood? oczko.gif Tak serio to Cynik chodził tu tylko na siłownie i napisaliśmy trochę prozy, a nawet jakiś wiersz. Z tego co wiem jest zajęty, więc wszelką rywalizację o jego względy wśród kotek i fanek tutaj uważam za bezcelową. smiech.gif Odpuść już sobie, proszę Wilku. To niczego nie zmieni. Po co ta wojna między nami wszystkimi? wilk1946 dziś @Kobieta z Wachlarzem Np Cynik ktory uczetniczy w Twoim temacie. Ale rob co chcesz takie sprawy lepiej na maila Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem wilk1946 dziś @Kobieta z wachlarzem Przejscie Cynika od Tabasko na temat Wadera69 spowodowlao wielotygodniowe chamskie spamy na jej temacie Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem Kobieta z wachlarzem dziś Chodzi o Cynika? Nie wiem co robił na tematach Wadery oraz Tabasko, ale mi skłamał, że jest pełnoletni. Pokazał nawet dowód ze zdjęciem, prawdopodobnie podrobiony. W takim razie on nie wygląda jak Hugh Laurie i nie pracuje w Hollywood? oczko.gif Tak serio to Cynik chodził tu tylko na siłownie i napisaliśmy trochę prozy, a nawet jakiś wiersz. Z tego co wiem jest zajęty, więc wszelką rywalizację o jego względy wśród kotek i fanek tutaj uważam za bezcelową. smiech.gif Odpuść już sobie, proszę Wilku. To niczego nie zmieni. Po co ta wojna między nami wszystkimi? wilk1946 dziś @Kobieta z Wachlarzem Np Cynik ktory uczetniczy w Twoim temacie. Ale rob co chcesz takie sprawy lepiej na maila Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem wilk1946 dziś @Kobieta z wachlarzem Przejscie Cynika od Tabasko na temat Wadera69 spowodowlao wielotygodniowe chamskie spamy na jej temacie Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem Kobieta z wachlarzem dziś Chodzi o Cynika? Nie wiem co robił na tematach Wadery oraz Tabasko, ale mi skłamał, że jest pełnoletni. Pokazał nawet dowód ze zdjęciem, prawdopodobnie podrobiony. W takim razie on nie wygląda jak Hugh Laurie i nie pracuje w Hollywood? oczko.gif Tak serio to Cynik chodził tu tylko na siłownie i napisaliśmy trochę prozy, a nawet jakiś wiersz. Z tego co wiem jest zajęty, więc wszelką rywalizację o jego względy wśród kotek i fanek tutaj uważam za bezcelową. smiech.gif Odpuść już sobie, proszę Wilku. To niczego nie zmieni. Po co ta wojna między nami wszystkimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadero spamer mnie nie lubi.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×