Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy jestem tej osoby

Władca lalek

Polecane posty

kazdy to znaczy konkretnie kto? .. bo ja nie rozpoznaje. czy to oznacza, ze nie jestem kazdy... czy moze powinnam isc do okulisty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to koke i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koko koko euro spoko. :p:p:p :d:d:d:d:d:d::d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:dd:dd::d:d:d:d:d:d:d:d:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań już nawiedzona pomarańczko podbijać ten temat. Przez niego musiałem usunąć swoją skrzynkę pocztową, bo nie chciało mi się czytać tych wszystkich maili. Miłosne to jeszcze, ale chu, ku, spie, skur jakoś mnie nie zainteresowało. ;) Chciałem się zwrócić tu do jednej osoby, której to nie dotyczy i moją sympatie ma zawsze- układ 15 dni nadal aktualny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl identico , takie same słownictwo.Trzeba być totalnym idiotą żeby tego nie widzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabasko. Twoje maile były bardzo kulturalne. Biznesowe pertraktacje dotyczące mojego remontu i wyboru tapety. Jak widzisz adres do tego pokoju już znasz. ;) Martwi mnie tylko, że pobrudzisz swoje wdzianko. Proponuję, że zostaniesz w samych majteczkach, a ja Ci pożyczę swoją koszulę. Możesz ją brudzić do woli klejami i farbą. I tak później zdejmiesz. Oczywiście żeby z powrotem założyć swoje ciuchy.Choć obawiam się , że w mojej chorej głowie układają się już inne scenariusze. :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że dziś niedziela. :D A nie szkoda Ci tych plakatów z playboya na ścianach? ;) Chyba nie.. deal to deal. Dobrze. . Postaram się wytapetować najlepiej jak potrafię ale będziesz musiał mi potrzymać drabinę, nie.. nie podglądaj.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabasko, jako krótkowidz mogę Ci obiecać jedynie, ze nie założę swoich wypasionych okularów a'la Jaruzelski. Szkoda mojej kolekcji plakatów, ale dla takich widoków- których i tak nie będę mógł dostrzec bez okularów- opłaca się zdzierać z siebie ubrania. Tfu, plakaty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w łazience widziałam jak wkładasz szkła kontaktowe:P Nie żebym podglądała. Tak tylko zerkałam. Nago chciałeś trzymać drabinę? Tzn właśnie czuję, że nie drabinę podtrzymujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam tą drabinę...trzymam!Podtrzymuję...bardzo mocno!Nie lękaj się ;) nie puszczę jej...tylko proszę nie zerkaj już w dół,bo spadniesz.Wówczas będę musiał Cię uratować i złapać...lub nie...,nie będę Cię łapać położę się ,byś mogła miękko wylądować ;) jak na dmuchanym materacu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiąż ją Koke i nałóz jej obroże :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.42 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak zawsze, facet leży, a ja mam całą robotę odwalać :) Przyjdę jutro z tapetą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze...cieszę się bardzo ;) weż ze sobą nową tapetę,ja wezmę klej...tym razem położymy ją razem,tak jak na nas -znajomych przystało.Wałek do tapety już spakowałem ;) całej roboty nie będziesz robić sama...pomogę,tak jak napisałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasco ty jednak psychiczna jestes:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyłaź z nory Koke Amstaf :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój temat o tapetowaniu ciągle tutaj? Wspaniale. :P Bez szaleństw moja pomarańczo, jeszcze razem na rendez vous pójdziemy. A później pozbędziemy się tego pomarańczowego habitu. Kobieta nie dopieszczona szaleje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbys Kokuniu. Kto wie. Jak zasłużysz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pa koko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wladco przestan beke krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke za dużo szczegółów go zdradza :-DTa sama muzyka co Koke te same słówka ..WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj. Moze sa podobni? Malo takich lovelasow chodzi po ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świeżak nie łazi po tematach i nie zaczepia ludzi. to stary user. chytry cwany przebiegły. pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robi swiezak jak zaklada nick? Jak inaczej pogadac poznac kogos? Dajcie spokoj. Gosciu umie zagadac do lasek to zagaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeee sam se kokej zaprzecza. Idz chłopie spac i skoncz pierd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×