Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AK1990

Sklep Taboo odziez

Polecane posty

Gość AK1990

Heej dziewczyny :) Robicie zakupy w sklepie Taboo? Jesli tak, to co o nim sadzicie? Wpadlo mi w oko pare ubran i chce zapytac jakie sa Wasze opinie na temat w/w sklepu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola0011
Słyszałam o tym sklepie, natomiast nic u nich nie kupowałam. ;) Znajoma ma dużo ubrań z Taboo i są całkiem, całkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam od nich torebke i pare ubran. ubrania sie nie mesza ani nie naciagaja wiec sa dobre jakosciowo. Torebka tak samo, kup cos a sama sie przekonasz i bedziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj w tym sklepie online zamowilam sweterek;) ogolnie wole poprzymierzac zeby wszystko dobrze lezalo ale skusila mnie niska cena i darmowa dostawa;P z tego co ja tam patrzylam to maja duzo przecen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikli
Ja z tego sklepu mam jedynie szalik i czapke ale moja mama dosyc czesto tam kupuje i nie narzeka na jakosc ani na ceny z tego co wiem. : ) ciuszki maja ladne i wlasnie warte uwagi ze wzgledu na atrakcyjne ceny;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic nie slyszalam o tym sklepie az z ciekawosci zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka00
Czesc, ja dwa lata temu zakupilam w taboo plaszczyk na zime i jest swietny. Chodze w nim juz 2 sezon. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wedlug mnie to jest swietny sklep! :D Bardzo podobaja mi sie rzeczy. Swietne sa torebkki z Taboo. I tez duzy plus za roznorodna romiarowke! Ubrania nie sa tylko na szczuple dziewczyny. Kazdy znajdzie cos dla siebie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaa
Zgadzam się z Gabriela. ;) Jakosc pierwsza klasa i jeszcze dodatkowo fajne promocje sa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaola
Dzieki temu watkowi weszlam z ciekawosci na internetowy sklep Taboo i kupilam sobie boska bluzke za 25 zł!! :) Wysylka free;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła23
Nie polecam tej marki. Kupiłam kurtkę. Zepsuł się suwak. Najpierw poinformowano mnie ustnie w sklepie, ze suwak nie podlega gwarancji. Pisemnie otrzymałam informację o odrzuceniu reklamacji z uwagi na uszkodzenie mechaniczne suwaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×