Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy chodzicie do kosciola z niemowlakiem

Polecane posty

Gość gość

Mam 2 miesięczne dziecko i zastanawiam się czy iść juz z nim do kościoła jest okres gryp i boję się o niego. Jak myślicie zaczekać do wiosny ? Wogole chodzicie do kosciola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś normalna? Taki mały to tylko przeszkadza i rozprasza uwagę wiernych. Ksiadz powinien zakazac przyprowadzania do kościola takich małych.... Ale to trzeba się pochwalic no nie? o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.34- jestes zaklamana hipokrytka, bo z katoliczka nie masz nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam parę razy jak była malutka. Rozglądała się z zainteresowaniem. Potem jak skończyła 6 miesięcy zaczęła już przeszkadzać gadać po swojemu, krzyczeć. Więcej nie poszłam bo było to dla innych denerwujące, dla mnie też a dziecko się nudziło. Teraz do kościoła chodzi tylko na specjalne okazje jak wesele wujka czy komunia kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziliśmy z dziećmi od początku na Msze. Przeważnie były grzeczne. Są Msze specjalnie dla dzieci. Dla wierzących jest zasada "pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie..." A niewierzący niech się nie wypowiadają. Co do sezonu na grypę, to trzeba by z dzieckiem siedzieć w domu cały czas, bo zarazić może się równie dobrze np. w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę z tresowaną wiewiórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ty w ogóle chodzisz do tego kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby pochwalić się wiewiórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno wejść z dzieckiem nieochrzczonym do kościoła, a wnioskuje że 2miesieczne jeszcze ochrzczone nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Chrzest przed wejściem trzeba będzie zrobić, ale się uśmiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tu nic do śmiania. Z dzieckiem nieochrzczonym nie wolno pójść na cmentarz ani wchodzić do kościoła, dopiero po chrzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest z nieochrzczoną wiewiórką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chodzić z takimi małymi dziećmi? ani nic z tego nie zrozumie a dodatkowo będzie przeszkadzało innym. Nic tak ludzi nie wkurza w kościele jak wrzeszczące dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego durny gosciu 2-miesięczne dziecko mialoby byc nie ochczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie jest tak, że ksiądz przed chrztem wprowadza dzieci do kościoła wiec niby nieochrzczone nie może wejść- tak nam ksiądz mowił na spotkaniu przed chrztem z rodzicami chrzestnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, tresowane wiewiórki są mniej problematyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Jak można ochrzcić dziecko skoro nie można z nim wejść do kościoła? Z tego co wiem Chrzty odbywają się w środku. Poproszę źródło tych zakazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup wiewiorke
Wiewiórki są spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, ksiądz nic nie mówi, może dlatego że mi maczeta spod kurtki wystaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nic o chrzcie nie pisze, wiec wnioskuje ze dziecko nieochrzczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzi ksiadz na ambone, widzi nieochrzczone dziecko, wybalusza galy i wrzeszczy: nie-och-rzczo-ne, karwa kawka! Zagladaaaa łaaaaaa! Uciekajcie wszyscy! Pan jest pasterzem moim... Tutaj ksiadz pada trupem a wierni uciekaja w poplochu z kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie musi pisac czy dziecko ochrzczone czy nie, ho to nie twoja sprawa, nie napisala rowniez co jadla dzisiaj na obiad a to nie oznacza automatycznie, ze go nie jadla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie ochrzczony synuś. Wiec wy nie chodzicie do kosciola z takimi maluszkami. A może tak zapytam kiedy zaczelyscie chodzić jak miały rok dwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle nie chodze a co dopiero dziecko niczemu winne, pewnie od urodzenia pranie mózgu robić i kit wciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bękart nie powinien wchodzić do domu Bożego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim malym dzieckiem nie ma co, tylko przeszkadza i drze pape, ludzie sie ogladaja i denerwuja. tak od roku wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chodzimy ze swoimi dziećmi. Najlepiej gdy niemowlak śpi podczas mszy. Św.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kobitke której dziecko miało egzorcyzmy i jak ten egzorcysta pytal ja czy nie chodzila czasem z dzieckiem na cmentarz ? a ona że tak bo tak przez cmentarz miala droge do miasta a on powiedzial ze z tak malymi dziecmi nie chodzi sie na cmentarz bo jest tam wiele zabłakanych dusz i moze mala duszyczke opetac a jak juz ktos koniecznie chce to podobno trzeba załozyc na serce Matkę Boska medalik odkad usłyszalam ta historie i wiem że to prawda nie chodze na cmentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kościół domem Bożym? serio? no masz nie wiedziałam że Bóg z tacą chodzi i chłopców lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×