Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana ewa282828

byłam dziś w Urzędzie Pracy...ehh

Polecane posty

Gość załamana ewa282828

Miałam dzisiaj termin na podpisanie listy w PUP no i pan zadał mi parę pytań i z profilu 1 przeszłam do 2, o ile wcześniej nie mogłam starać się choćby o staż to teraz będąc w 2 profilu okazało się, że mogę złożyć wniosek o staż o ile będą fundusze, z tym że pracodawca po tym stażu musi zatrudnić minimum na 3 miesiące...ciekawe gdzie ja takiego znajdę:), czy u was też tak jest? że musi być to zatrudnienie po stażu??? i w ogóle jak jest w Urzędach Pracy w waszych miejscach zamieszkania? bo w tym do którego ja chodzę to oczywiście zero informacji i o wszystko trzeba walczyć a staże dostają nieliczni...i co niektórzy nawet kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotnaaaaa
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tam mam 6miesiecy stazu i 6 pracy po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotnaaaaa
tylko jak znaleźć takiego pracodawcę który zatrudni na aż tyle...u mnie to masakra, każdy chce ale za friko stażystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
a próbowaliście szukać pracy nie przez urząd pracy tylko przez na przykład agencje? Mi poleciła znajoma ciekawą stronę i szybko znalazłam pracę :) polecam wejść na rekrutacyjna rewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również polecam @terin ma rację, wiele zawdzięczam tej stronie zalogowałem i szybko się do mnie odezwano, rekrutacyjnarewolucja.pl wiele ofert, które mogą przykuć waszą uwagę! znajdziesz coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×