Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 33monika

3 stopień zużycia łożyska w 30 tygodniu ciąży

Polecane posty

Gość 33monika

Miałam właśnie usg taką informację uzyskałam wizytę u ginekolog prowadzącej ciąże mam dopiero w środę lekarz robiący usg niechętnie i zdawkowo odpowiadał na pytania. Boję się strasznie się boję to jest moja druga ciąża mój syn ma obecnie 14 miesięcy mąż pracuje za granicą ja sama bez pomocy wychowuje dziecko a jeśli to moja wina nie miałam czasu aby o siebie zadbać zła dieta ciągle zmęczona i smutna. Czy mogłam zaszkodzić tym maleństwu w brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie chyba,ze dzwigalas cala ciaze.Nic sie nie martw .Odpoczywaj duzo ,teraz chyba juz musisz ,wiem,ze dziecko male w domu,ale staraj sie wypoczac,bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na takie rzeczy nie mamy wplywu, mi w ciazy porobily sie wlokna owodniowe i tez szukalam przyczyny, cale szczescie dzieko zepchnelo je i urodzilo sie zdrowe, badz pod kontrola lekarza jeszcze kilka tyg przed toba moj syn urodzil sie w 35 tyg i byz zdrowy dzis duzy kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33monika
dziękuje za słowa otuchy niestety wciąż dźwigam starszego i szybko to się nie zmieni na pomoc nie mam co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staraj sie go nie nosic za duzo ,tyl;ko kucaj przy nim albo prztulaj jak lezysz.Czasem sie nie ma wplywu na takie rzeczy,ale ograniczaj mozno wszystko dbaj o siebie.Wiem,ze moze byc Ci przykro,ze cos zabierasz 1 dziecku,ale te pare tyg nic mu nie bedzie jak mama nie bedzie nosic na rekach za dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33monika
nie wiem czy to ma znaczenie ale wciąż karmie piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badz pod opieka lekarza jak beda widziec ze cos jest nie tak to najwyzej urodzisz wczesniej, duzo blizniakow rodzi sie w 32-33 tyg i wyrastaja na zdrowe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×