Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co najbardziej motywuje ludzi do pracy

Polecane posty

Gość gość

co was najbardziej motywuje do pracy? czy poza pieniędzmi jest w stanie coś podnieśc wam motywacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atmosfera w pracy, podejście szefa do naszej pracy, pochwały, jest dużo takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarobki :D a tak na poważnie - to stosunek pracodawcy do podwładnych... długo by wymieniać, a o co Ci dokładnie chodzi? chcesz być zmotywowana? czy motywować innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chciałbyś być szefem dla samego Siebie to zapraszam do międzynarodowego biznesu. szczegóły na : joasia9703@o2.pl pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdego motywuje co innego, ale wszystkich demotywuje to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Justyna9: Przestań mamić ludzi tym mlm-owskim syfem. Mamy gdzieś te wasze biznesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenkaWW
W sumie jeśli w pracy jest dobra atmosfera i zarobki przyzwoite to nie ma powodu do narzekań. Ale oczywiście można zadbać jeszcze bardziej o swoich pracowników poprze coś takiego http://www.edenred.pl/pl/dofinansowanie-wypoczynku To na pewno spowoduje większą wydajność w pracy. Pracownik widzi że pracodawca troszczy się o swoich ludzi więc odwdzięcza się lepszą pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że są inne czynniki, które motywują choćby fajna atmosfera w pracy napędza zdrową rywalizację, a każdy z tego czerpie korzyści. Obie strony są zadowolone, na rekrutacyjna rewolucja.pl znajdziecie znakomite oferty pracy, które przykują waszą uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iria8
Najbardziej oczywiście pieniądze, ale nie tylko. Nasza firma ostatnio zorganizowała wyjazd integracyjny do Chełma. Zwiedzaliśmy miasto oraz okolice. Był czas żeby po prostu pogadać i odpocząć. Nocowaliśmy w hotelu kamena, mieliśmy wszystko zapewnione. Fajnie, że firmę stać było na takie posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobki, atmosfera w pracy najgorszy jest stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertson_
banalna odpowiedz ale chyba kasa. a przynajmniej mnie :P jak miałem tyrać w polsce za jakieś marne grosze to wolałem w koncu się zebrać i pojechać do pracy za granicę. Znalazłem sprawdzoną agencje posdreniczacą w wyjazdach (VPU Polska) i ruszyłem do holandii. Od razu mi się lepiej pracuje, bo w koncu za jakieś godziwe pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×