Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Remo8221

Problem z byłą.

Polecane posty

Hej,mam problem i chciałbym zasięgnąć porady.Głównie damskiej częsci tego forum.Otóż 2,5 miesiąca temu rozstałem się z dziewczyną z którą byłem 1,5 roku.Było nam naprawdę fajnie.Ona zerwała.Stwierdziła,że już mnie nie kocha,nie pasujemy do siebie,coś się wypaliło.Prosiłem ją strasznie,żeby to wszystko jeszcze przemyślała,nie odpuściłem łatwo. ,ale to nic nie dało,była uparta.W ciągu tych 2,5 miesiąca mielismy sporadyczny kontakt,dwa spotkania i pisanie na facebooku.Jednakże ja ją dalej strasznie kocham i chcę z nią być.Staram się już o nią od momentu rozstania,bez skutku.Nic.Dodam,że coraz cięzej jest mi ją przekonywać do siebie ze względu,że ona się cały czas spotyka z potencjalnymi kumplami.CODZIENNIE z innym.Teraz nawet spędziła walentynki z innym co mnie strasznie zdenerwowało i się ostro pokłóciliśmy.Jak z tego wyjść? dalej walczyć czy odpuścić? jak sądzicie,kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Nie jestem kobietą, ale to że ją prosisz i się poniżasz na pewno nie sprawi, że jej się spodobasz. Kobiety chcą silnych facetów, a nie takich, których mają pod obcasem. Jak ona podjęła decyzję, to przyjmij ją z honorem, na klatę, co z tego że nogi się pod tobą ugną i cię zamroczy. Ona nie chce. Jest koniec gry. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×