Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Friend87

rezygnacja z pracy

Polecane posty

Gość Friend87

Hej, wiem, że obecna sytuacja na rynku pracy nie jest zbyt optymistyczna, ale chce złożyć wypowiedzenie z mojej obecnej pracy... Pracuję od 7 lat jako specjalista ds. sprzedaży i ostatnio dostałam najnizsza wypłate od 3 lat :/ Niecałe 1600 zł...Mam wyższe wykształcenie, a gniję w ośmioosobowej firmie bez żadnych perspektyw rozwoju ani awansu. Do tego mam szefa, którego nienawidzę i który nie raz doprowadził mnie do płaczu.. Poza tym atmosfera w pracy jest beznadziejna, warunki pracy też nie najlepsze (stary sprzęt, słabe oświetlenie miejsca pracy). Nie chcę zmarnować tam życia i zdrowia, które juz zostało nieźle nadszarpnięte przez stres i nerwy :( Do tego branża w której pracuje w ogóle mnie nie interesuje i chciałabym pracować w zupełnie innej. Czy warto zaryzykować zwolnić się i szukać czegoś lepszego ? W sumie gorzej chyba nie mogłabym trafić ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama musisz zdecydowac:). Jako specjalista z doświadczeniem, nie powinnaś mieć problemów wiekszych, ale nie licz na cuda:). Zanim znajdziesz coś dla siebie i za kasę swoje trzeba przejśc, z doswiadczenia wiem. Z doświadczenia tez wiem, że siedzenie w pracy, która chce Ci ,za przeproszeniem, żygać, to strata czasu i życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź :) Też tak myślę, że siedzenie w pracy, która nie daje Ci satysfakcji i której masz dość to strata czasu... Nie liczę na cuda, że będę zarabiała 5 tys.. mogę na początek zarabiać nawet 1400 bo na start nigdzie kokosów nie dają, ale ważne żeby pracować z normalnymi, wykształconymi ludźmi i w normalnej atmosferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośnnnć
Nie ma co liczyć na miłych ludzi w nowej pracy... wszędzie są nieroby, chcą zwalić pracę na nowego (przeszłam to już kilka razy). Pracowałam w banku za najniższą krajową, a współpracownice, szef - nieroby, tylko oby im dzień miło zleciał. Szukaj i uciekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech..chyba trzeba mieć szczęście żeby coś fajnego znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaoko
Idź na zwolnienie, bo z czego się utrzymasz? ja też zrezygnowałam z pracy i nie mam jej już od września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrezygnowałeś z pracy, lepiej nie mogłeś trafić, rekrutacyjna rewolucja.pl strona z wieloma ofertami, godnymi uwagi! znajdziesz coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222
trzymam kciuki. Ja obecnie znajduję się podobnej sytuacji - mikro firma typu FHU w Zadupiu Małym; niezrównoważony prostacki szef; niesprecyzowany zakres obowiązków włącznie z załatwianiem spraw prywatnych oszołoma; nieciekawi, mało ambitni współpracownicy, którzy myślą, że złapali pana Boga za rogi złapali, no bo pracują W BIURZE; to tego obowiązkowe nagdodziny; marna podstawa, a reszta "pod stołem". Jedyne co mnie cieszy to to, że mam śmieciową umowę na czas określony, dzięki czemu wiąże mnie tylko (aż!) 2tyg. okres wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele zawdzięczam stronie rekrutacyjnarewolucja.pl, też byłem załamany po rezygnacji z pracy, jednak wszystko się odmieniło gdy zajrzałem do nich na stronę! tam znajdziesz wiele ofert, które mogą przykuć Twoją uwagę! Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×