Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł  Wilk

Tu jest sparta

Polecane posty

Redakcja kafe ktora tak kocha wilka postanowila zablokowac biednego gorala, ale nie wiedza ze to daremny trud. Rownie dobrze mogliby probowac przebic stumetrowy zelbetonowy mur glowa, efekt bedzie taki sam :):):) Uwazajcie na podszywa, ktory juz probuje przejac moja prace, wlasnie zalozyl temat Najowi. Jest bardzo przekonujacy, ale powiem wam jak go ode mnie odroznic Podszywie, jesli nie przestaniesz swojej dzialalnosci spotkamy sie w sadzie, kradziez tozsamosci to powazna sprawa. Skonsultuje sie z moim kumplem adwokatem ale nie licz na poblazliwosc @Wszyscy, niedlugo wilk opowie jak odroznic podszywa od prawdziwego wilka, oraz spoka sie z wlascicielami kafe, wtedy osoby odpowiedzialne za zablokowanie wilka straca prace i zaplaca odszkodowanie. Zobaczymy kto bedzie smial sie ostatni, wilk nie zniknie stad nawet za 10 lat :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty wciąż swoje :O. Nie lepiej umówić się do psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@podszyw Nereid Wypad z tematu wilka! Wiem jak rozpoznac podszywy i pamietam ze prawdzia Nereid miala ponad tysiac postow, mnie nie oszukasz! Wilk ma nosa do takich spraw, nie na darmo nazywaja mnie wsrod przyjaciol psem mysliwskim ;) Kiedys odnalazlem dziecko sasiada zgubione w lesie po zapachu jego pampersa, wiec nie mysl ze nedzny podszyw wprowadzi mnie tak latwo w blad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe jest za darmo pawelek oszczedza na sliwowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nereid dziś 1. Jesli to rzeczywiscie Ty to skad taka zmiana postawy na agresywna wobec Wilka jeszcze nie tak dawno publicznie zwracalas Robin uwage ze nie powinna chamsko odzywac sie wobec Wilka nazywajac go Faszysta??? 2. Twierdzilas ze jestes zona Oficera Wojska Polskiego teraz twierdzisz ze jestes mloda dziewczyna studentka psychologii??? 3. Jak to mozliwe ze Twoj Nick gdzie funkcjonujesz juz od lipca 2014 r. ma dopiero 150 wpisow a bylas przez pewien okres bardzo aktywna??? 4. Co to jest partyzantka snajperska prawdziwa Nereid swietnie to wie bo kilka razy o tym dyskutowalismy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloguj sie gosciu, albo przynajmniej dodaj literke okreslajaca plec i jakas cyfre zeby latwiej bylo cie rozpoznac w tlumie Powiedz mi czy myslisz ze wilk ma racje walczac o swoje prawa? Ja wiem ze mam racje. Czasem musze poczekac pare dni zeby do niej kogos przekonac ale to nie problem dla gorali Bieszczadzkich :):):) Co tam dnie, zdarzy sie pare tygodni, miesiecy a nawet lat, ale zawsze postawimy na swoim, tacy juz jestesmy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Paweł Wilk dziś Czesc podszywie zostajesz z Wilkiem na tej Wojnie:):):)??? Lojalnie ostrzegam nie jest bezpiecznie stac ramie w rami przy Wilku teraz moga cie zablokowac po IP:):):) Ale nie bede ukrywal ze Twoje wsparcie przydaloby sie teraz Wilkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialem ze przyjdziesz podszywie i bedziesz probowal wszystkim wmowic ze to ja jestem ten nieprawdziwy. Ale jest prosty test, wstaw tu zdjecie swojej klaty, pamietaj ze jestem trenerem od wielu lat i nie tak latwo mnie oszukac. @wszyscy, zaloze sie ze podszyw wymieknie. Jesli tutaj nie wstawi zdjecia to jest skonczony. To taklie proste :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś Chory człowieku zbananowali cię za podszywy na gościu Wielu było takich kozaczków ale zasłużenie za swoje dostali Wróć do realnego życia psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli ktos chce byc calkowicie pewny ze ja jestem ten prawdziwy wystarczy kliknac w profil. Ja mam 1 temat i 9 postow, a podszyw 1 temat i 10 postow. To jest jednoznaczny dowod. Pamietajcie zeby sledzic na bierzaco ilosc naszych postow, inaczej mozecie nas nie odroznic, chociaz od raz mozna mnie poznac po stylu. Wilk jest tylko jeden: Wilk idzie na wojne: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSiLg428bIkusiPRDi-Mem_da0IDdmkbltsalvpHNcxoFO6tAJ0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczeniec!!!!!!!!!narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywaja mnie wsrod przyjaciol psem mysliwskim 1111111111 to w takim razie wilku jakiś marny kundel z ciebie :D. Nigdy nie miałam ponad 1000 wpisów, ponieważ nick i avatar założyłam tylko aby pisać w "Bacówce nad jeziorem"- podobał mi się jej klimat do czasu aż zobaczyłam, że ci zaczęło odwalać :O W piątek bodajże ktoś wkleił link do Bacówki i jasne było ile mam postów. A że ty mówisz swoje, cóż, nikogo to nie dziwi:) zdziwiłoby gdybyś z kimś się zgodził. 111111111111 a mój wpis, gdzie rugałam Robin- czy ty nie umiesz czytać między wierszami? No NIE UMIESZ. Przecież to była kpina z mojej strony :D 1111111111111 Poniżej link do Bacówki nad jeziorem :) http://f.kafeteria.pl/temat/f8/bacowka-nad-jeziorem-p_5957139/68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@podszyw Nereid nie odpowiedzialas na pytanie ktore Ci zadalem, prawdziwa Nereid nie mialaby z tym problemu. Czyli jednoznacznie jestes podszywem! moj nos mial racje. Prawdziwa Nereid nigdy by mnie tak nie zdradzila. Won z tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, jesteś śmieszny :D Przecież to ty wszystkich zdradziłeś :classic_cool:, wyzywałeś, wyrzucałeś z tematu. Nie potrafisz rozmawiać bo jedyna prawda, to twoja prawda. Jak już coś sobie ubzdurasz to nie ma mocnych. Ja nie mam zamiaru cię przekonywać, że Ziemia jest krągła bo ty i tak powiesz, że płaska. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez wiem ze ziemia jest okragla, dlaczego mowisz ze plaska??? Czyzbys nie skonczyla podstawowki? A podobno jestes studentka psychologi. Dziecko, idz sie bawic do pisakownicy i przestan podszywac pod moja przyjaciolke, bo inaczej wezme swoj goralski topor, a wiedz ze nawet dzieci sie przed nim nie obronia! Powtarzam, wypad!!! bo wkurzasz juz wilka swoim wlasnym zdaniem i zaraz zobaczysz jak wygladam naprawde wkurzony, a tego chyba nie chcesz? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie temu debilowi odpocząć - niech idzie na rentę. Niech se w tatry pojedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdzilas ze jestes zona Oficera Wojska Polskiego teraz twierdzisz ze jestes mloda dziewczyna studentka psychologii??? 111111111111111 Ja nigdy nie twierdziłam, że jestem młodą studentką psychologii :D To jedynie twoja błędna dedukcja :) I tak jest u ciebie ze wszystkim :classic_cool: 11111111111 a teraz idę ze swoim wilczkiem na ( psem abyś nie wysnuł błędnych wniosków :P ) na Maltę )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....:D noooooooo tak wilku, przy tobie można na łeb dostać :D MIŁEJ ZABAWY ZATEM ŻYCZĘ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tu jestes? Teraz to juz latasz za wilkiem jak zakochana nastolatka, ktora tylko marzy zeby prawdziwy mezczyzna zwrocil na nia choc odroine uwagi :):):) Przestan sie osmieszac i odpusc, nie spelniasz kryteriow na zone wilka nie masz szansy na takiego faceta jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niedlugo wilk opowie jak odroznic podszywa od prawdziwego wilka, oraz spoka sie z wlascicielami kafe, wtedy osoby odpowiedzialne za zablokowanie wilka straca prace i zaplaca odszkodowanie." fajnie, no to czekamy. Bo slyszelismy i czytalismy juz wiele razy o tym spotkaniu, procesie, wywaleniu z pracy, ale jak do tej pory tylko piszesz o tym, a nic nie robisz. A no, jeszcze spamujesz (przeklejasz posty) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Na wszelki wypadek zeby nic z tego co robi moj Podszyw nie szlo na moje konto jak jeszcze ktos ma jakies watpliwosci kto jest kim:). Prosty sposob na rozroznienie:) Wilk prawdziwy = Paweł Wilk Wszystko: 116 Tematy: 4 Posty: 112 Recenzje: 0 Przepisy: 0 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Metoda Naja na seks w realu kobiety z ERO 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały 17.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: AgentOrange1496 to tchorz i konfident Podszyw Wilka = Paweł Wilk Wszystko: 123 Tematy: 3 Posty: 120 Recenzje: 0 Przepisy: 0 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Tu jest sparta 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały 17.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wilk zaprasza do realnej bacowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy wejdzcie na spis tematow i kliknijcie na nick autora tematu Wspolnota Polska Nocy Kupaly. Zobaczycie ze jest nim prawdziwy wilk, ktory zalozyl temat Tu jest Sparta!!! Podszyw probuje mnie sklocic z reszta ERO i zaklada tematy jakby byl kapusiem a nie honorowym Goralem Bieszczadzkim :):):) Jedyne co podszyw potrafi zrobic to wklejac caly czas te same teksty w kolko. Zobaczycie, zaraz znowu to zrobi. Na szczescie nikt sie juz nie daje nabrac po tym jak wilk wam powiedzial jak sprawdzic ktory jest prawdziwy. Zobaczcie ze podszywowi nie zalezy na rozroznieniu nas, jego jedynym celem jest sklocenie wilka z reszta ERO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srarta chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam bardziej angażować się w romans z Wilkieem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk ma zawsze rację !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×