Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapalenie oskrzeli u dziecka

Polecane posty

Gość gość

Jakie są jego objawy i leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj w necie, jest mnóstwo artykułów. przede wszystkim kaszel ,okropny , duszący, gorączka a leczenie zazwyczaj antybiotykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaJka
dlatego lepiej zapobiegać niż leczyć. I mieć dobrego lekarza, który dokładnie zbada dziecko. Ostatni lekarz u mojego zdiagnozował katar, a potem okazało się, że to było zapalenie płuc. Od mojej zaprzyjaźnionej lekarki dowiedziałam się też, że warto dziecku zrobić badanie na koklusz i na pasożyty typu lamblie lub glizdę ludzką- bo podobno jest częściej niż się myśli. Oczywiście żeby dostać skierowanie z NFZ - cud na Wisłą. Ja za badania mojego zapłaciłam 300 zł. Czasami przed zapaleniem oskrzeli mi pomagało jak podawałam dziecku fenspogal, jest to lek na kaszel, który pomaga odkrztuszać bakteryjną wydzielinę, ale oczywiście cudów nie ma. Uważam, ze warto robić specjalistyczne badania i od czasu do czasu zmieniać lekarza, nowy ma zawsze świeże podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inchalacje dzialaja cuda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko nie mialo goraczki a kaszel wcale nie mocny ani duszacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.03.2015 o 14:22, Gość gość napisał:

Inchalacje dzialaja cuda!!

Doradzę Familino Pro. Z tego względu że przede wszystkim jest to zakup na lata a nie chińska jednorazówka których jest teraz niestety sporo na rynku. Gwarancja dożywotnia! Wszystkie elementy porządne, z mocnego tworzywa, maseczki z fajną wygodną gumową krawędzią, także nie uwierają w twarz, ale jednocześnie gwarantują szczelny przepływ aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×