Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasik_77

Wkurzyłam się

Polecane posty

Gość kasik_77

Spotykam się z facetem od ponad 5 miesięcy. Jestem dziewicą dlatego na razie ograniczamy się do peetingu. Nie narzekam bo naprawdę jest fajnie. Niestety mam wrażenie że wcześniej on bardziej się starał tych pieszczot było więcej i były urozmaicone. Wczoraj był u mnie na noc. Najpierw oglądaliśmy film całowaliśmy się przytulaliśmy itp.Potem on zaczął mnie rozbierać więc myślałam że będą pieszczoty jak zazwyczaj. Tymczasem on położył się na mnie i.. zaczął udawać że uprawiamy seks. Nie wiem czemu ale szybko mi się odechciało i powiedziałam że jestem zmęczona. Dziś powiedziałam mu że nie wyobrażam sobie że jak zaczniemy uprawiać seks to będzie od razu bez żadnej gry wstępnej. Przecież odpowiednia atmosfera jest ważna.Poza tym 1 w nocy to jest dla mnie odpowiednia pora, ale do spania :D A on na to, że jakoś tak wyszło ale następnym razem będzie inaczej. No ciekawe zobaczymy.. Nie wiem czemu ale mam wrażenie że jeszcze kilka miesięcy i będzie jak w starym małżeństwie: Wyskakujemy z ciuszków i do rzeczy :) Chciałabym żeby sam z siebie zafundował mi jakąś fajną grę wstępną a nie, że np ja mówię: kochanie lubię jak całujesz mnie po brzuchu. No to wtedy pocałuje heh a tak to zdarzy się od święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co to jest w ogole GRA WSTEPNA??? skoro zadowala cie petting to nie pisz o grze wstepnej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_77
Tak wiem GRA WSTĘPNA to pieszczoty sfer erogennych mające na celu zwiększenie podniecenia seksualnego. I właśnie o to mi chodziło. Faktycznie napisałam petting mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty w tym wszystkim się też jakoś udzielasz czy tylko leżysz czekasz i narzekasz? Nic dziwnego że facetowi się już zaczyna tez odechciewać. petting ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gra WSTEPNA jest WSTEPEM!!!! nie sama skonczona w sobie zabawa :O ty chcesz pettingu bo cie to zadowala, a ile facet ma cie piescic i sprawiac TYLKO tobie przyjemnosc?? jezeli piszesz o grze wstepnej, ktora jest jak sama mowi wstepem do seksu to albo on zamoczy albo przynajmniej mu obciagnij! kolejna roszczeniowa ksiezniczka sie znalazla, ktorej wystarczy pomietolic dzyndzla i wielce zadowlona moze sobie zasnac :O gra wstepna, do czegos co sie skonczy moze za poltora roku dla faceta, ale wazne ze ksiezniczka jest zadowolona :O kup sobie wibrator,albo sama sie reka pobaw zamiast znecac sie nad tym facetem, jezeli nie potrafisz go zadowolic tylko sama lezysz jak kloda zadowolona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie w tym rzecz że wcześniej to ja częściej przejmowałam inicjatywę bo inaczej on by nic nie zaczął. Jasne że też odwzajemniam pieszczoty tyle że chciałabym żeby to on zaczął konkretnie a nie ciągle czekał na moje sygnały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_77
Jego też zawsze zadowalam wiec nie narzeka, ale ile razy to ja mogę go zachęcać i przejmować inicjatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chociaż spuszczasz mu z krzyża ręką? czy biedak się musi sam później męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_77
Cały czas mówię że jego też zadowalam :D Tutaj chodzi bardziej o to żeby była jego zdecydowana inicjatywa a nie że nawet pocałunki coraz częściej ja zaczynam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to robisz, opisz dokładnie i co robicie ze spermą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście dopiero 5 m-cy ze sobą, więc chyba na tym rzecz polega żebyś mówiła mu co lubisz. A co on, jasnowidz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_77
Mi już nawet nie chodzi o tą jedną sytuację tylko o to że od jakiegoś miesiąca tej gry wstępnej jest coraz mniej. I obawiam się że niedługo nie będzie wcale. Nie jestem jakąś księżniczką i tak jak pisałam jego też ZASPOKAJAM tyle że widząc zmianę w jego zachowaniu mi też się odechciewa.Wiem że część facetów tego nie rozumie, ale dla kobiet gra wstępna jest ważna. Nie wystarczy rozebrać i włożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale on ci jeszcze nawet nie wkładał, to przed czym ty tą grę wstępną chcesz? Dotykanie przed dotykaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to włożył czy nie włożył? Nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_77
Rozmawiamy na ten temat i on wie co lubię, tylko że mam wrażenie że jemu już się nie chce. I dąży do seksu. Tylko u mnie jest tak nie ma gry wstępnej to nie będzie mi się chciało seksu. I tu jest problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_77
Nie włożył. Po prostu "udawał, że uprawiamy seks":) Uważa że w ten sposób szybciej mnie przekona :P (kosztem gry wstępnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_77
No skoro on dąży do seksu to dotykanie powinno być. Nie mówię tutaj o całym pakiecie sfer erogennych ale chociaż trochę :) I naprawdę więcej by zdziałał tym niż "udawaniem seksu" :) Bo to przynosi efekt odwrotny. W każdym razie mam nadzieję że po dzisiejszej rozmowie trochę zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_77
20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_77
a on 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×