Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

5 latka boli ucho co zrobić ???? pomocy

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny , pomóżcie dziecko 5 letnie godzinę temu powiedziało że boli go ucho i cały czas teraz mówi, co można zrobić żeby uśmierzyć ból ? jakieś macie sposoby sprawdzone domowe?? doradźcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis olejek sie kladlo na wate i sie wkladalo w ucho. Chyba kamforowy ale nie pamietam. Ja kako dziecko chorowalam na uszy do dzis ten bol pamietam a mam prawie 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panadol dla dzieci w syropie,albo posmarowac za uchem amolem a do ucha wlozyc wate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 5 latek jest po 2 zapaleniach ucha i powiem tak nurofen i jutri di lekarza nie komninuj z amolami czy geranium antyb musi byca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 2 i pół latka ostatnio się skarżyła i pojechaliśmy na pogotowie bo to była sobota to lekarz kazał dawać nurofen bo jest przeciwzapalny, a jak nie to jakikolwiek przeciwbólowy od razu podać następnym razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciepłe okłady na stronę bolącą, np. prasuj ręczniki i przykładaj, tylko nie gorące, do tego przeciwzapalnie nurofen, ibufen, to to samo zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wkładajcie do ucha żadnej waty, co to za średniowieczne szkodliwe metody :O podaj lek przeciwbólowy a jutro do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i lekarz, bo moze sie okazać, ze antybiotyk konieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki 45
Daj paracetamol co 4 godziny a jutro do lekarza.nie dawaj waty..ale można posmyrac za uchem amolem raczej nie zaszkodzi..a mam katar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, poza środkami przeciwbólowymi typu nurofen, zamiennie z paracetamolem, mozesz jakimś rozgrzewaczem posmarować za uchem (vaporub, pulmex, amol...), ale bez lek. się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Jedyny domowy sposób to podac dziecku lek przeciwbólowy i następnego dnia iść do lekarza. Ja podawałam z polecenia lekarki Milifen, bo ibuprofen działa przeciwzapalnie a paracetamol nie. Poza tym nie wkładaj żadnej waty do ucha, tego się juz nie stosuje. Lekarz wypisze krople do uszu, które wkrapla się wprost do małżowiny i w razie potrzeby antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze iść do lekarza bo na noc ból się nasili . Przyłożyć można do ucha dziecka coś rozgrzanego . trmofor ciepła pieluch e i daj środek przeciwbólowy . Na ucho tylko antybiotyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamowic prywatna wizyte lekarza do domu. Zobaczysz dziecko dostanoie leki(zastrzyki antybiotyk) i bedzie zdrowe na kilka lat. Ja tak mialam z corka. W przychodni to tylko zapisuja takie gowna z reklam tv i z marketow. A z uchem to zartow nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak z córką ? W każdym razie nie ma co kombinować tylko iść do laryngologa - zbada dziecko , być może ucho wyczyści ( nic nie boli - mój synek tez je miał ) i przepisze prawdopodobnie antybiotyk jeśli to zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moje dziecko skarży się na ból ucha, to wtedy psikam mu sprayem fonix, bo ma w składzie różne olejki, które bardzo skutecznie łagodzą ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza idz p**do z dzieciakiem A nie na kafe siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak synka bolało ucho, to szybko uśmierzyłam ból sprayem fonix. Dwa psiknięcia i było po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie się zgadzam, jest pierwsza deską ratunku, kiedy boli cię ucho i myślisz sobie, że zapisanie się do laryngologa zajmie wieki. W wakacje ciągle kogoś nie ma, a w małym miasteczku lekarzy jest garstka. A tak, krople są dostępne w każdej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetla

my mieliśmy taką przygodę na wakacjach, córcia chyba sobie coś do ucha wsadziła, jakiś brud czy coś, jak się chlapala nad morzem i potem skarżyła sie na uszko, w aptece kobieta mi poleciła lix i po paru zastosowaniach przeszło zupełnie, byliśmy u laryngologa i wszystko już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×