Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Załamana

Polecane posty

Gość gość

Kończę 4 miesiąc a waze 88,2 kg jestem załamana! Nie jem za wiele, wazylam na starcie 75 kg więc nie rozumiem skąd taka różnica, duzo wymiotowalam a tu nadal waga taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie będzie chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na dodatek miesa nie jem bo nie mogę od poczatku, chleba za wiele tez nie, jem małe porcje obiadów, dlatego jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wazylam 71 a w koncowce 102,5,urodzilam córke i nigdy juz do wyjsciowej wagi nie wrocilam,waga do dzis waha sie kolo 80 a minelo pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko jedna radę ..odżywiaj sie zdrowo, nie przejadaj sie ..a reszta sie nie przejmuj Taks uroda niektórych kobiet ja jestem wegetarianka od 15 roku życia , ćwiczyłam do 5 msc ciazy , do 8 chodziłam na basen, moja jedyna zachcianka były truskawki latem ( dużo truskawek) Mimo tego pod koniec Ciazy miałam na wadze 90 kg! ( startowa 62) NAwet lekarka mnie pocieszala ze widocznie tak reaguje na hormony i tyle. Ty pewnie tez nic nie poradzisz :( Jedynie co mnie zdziwiło ze trzy dni po porodzie miałam juz - 16 kg Teraz jestem 3 msc po , zostało mi 8 kg do zrzucenia niby dużo ale w końcu 20 kg juz za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przytyłaś 13 kilo, jeszcze może z dziesięć, wiele z nas tak ma. Ja przytyłam 22 ale potem wszystko poszło, było nawet mniej niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to naprawdę dziwne patrząc na to że jem malo ze wzgledu na wymioty i odrzucenie do jedzenia, ale jem zdrowo. U mnie w rodzinie byla niedoczynność tarczycy, u matki, więc może dolega mi to samo? Tylko to by wyjaśniło przyrost wagii tak dużej w tak krotkim czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to woda Ci się gromadzi. Spoko, ja przytyłam 20-25 kilo, jak przekroczyłam +20kg, to już nawet nie liczyłam ;) ale zaraz po wyjściu ze szpitala miałam 10 kg mniej, bo miałam tyle wody w organizmie+ dziecko+ dużo wód płodowych. Po pół roku ważyłam tyle co przed ciążą. Więc nie martw się. Jak będziesz karmiła piersią, to zgubisz raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyś miala racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda ci się zatrzymuje pilnuj ciśnienia. Mi tak objawiała się e-gestoza czyli obrzęki.dobrze ze nie doszły mi inne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dzieci i przy każdym ok. 30 kg z 57 na 84. potem w ciągu roku chudłam 20 kg, zawsze trochę potem zostawało, ale dochodziłam do 65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytylam coś ok. 12 kilo na koniec ciąży i lekarz już przy tych 12 kilo dał mi kartkę z dietą i mówił że więcej mam nie przybierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×