Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile zarabia doradca finansowy?

Polecane posty

Gość gość

Myślicie, że to prawda co piszą na ten temat tutaj: http://dfi24.pl/zarobki-doradcy-finansowego.html? Zastanawiam się jakby to było zostać takim doradcą, czy to w ogóle opłacalne. Przecież nie od początku się będzie dobrze zarabiać, na początku trzeba długo pracować nad zdobyciem kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
zarabia w zależności od firmy, ale bardzo dużo ofert pracy widziałam na rekrutacyjnarewolucja.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantaski
W zasadzie każdy specjalista może zarabiać calkiem inaczej, reguły nie ma, decyduje ilość transakcji. Prowadzone są bazy doradców, choćby - http://sprawdzonydoradca.pl/ Generalnie w każdym przypadku załatwianie kredytu przez doradcę będzie dużo lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre zarobki (nawet powyżej 5 tysięcy na początku o ile zostaną wykonane cele minimalne), możliwość awansu, komfortowe warunki pracy. Mnóstwo szkoleń dla początkujących pracowników :) Mówię to na przykładzie firmy Realfinance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena32
Jeśli zaczniesz współpracę z dobrą firmą, to i zarobki będziesz miała dobre. Wiem, że aktualnie Probitas Finance prowadzą rekrutację na stanowisko doradcy finansowego. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, a swoim pracownikom oferują dobrą pensję i atrakcyjne prowizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefka28
Pracowałam u nich kilka miesięcy. Polecam. Świetni ludzie, bardzo dobry pracodawca. Pomocni, otwarci i faktycznie można zarobić fajne pieniądze. Gdyby nie wyjazd za granicę z pewnością dalej bym pracowała w Probitas Finance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w tym zawodzie już trzeci rok. Jestem zadowolona, bo dużo się uczę, zarobki są niezłe w Yourbankers, jest możliwość odbycia wielu szkoleń. Sama dużo się na nich nauczyłam i dość gładko idzie mi praca z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz napisać jakie są mniej więcej widełki płacowe? Ile godzin się pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest od pon do piątku po 8h dziennie. Widełki płacowe trudno określić, bo nie znamy wypłat wszystkich osób pracujących. Na rozmowie dowiadujesz się o szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×