Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł Wilk

Podszyw Paweł Wilk ...Wilk 1946

Polecane posty

@Wszyscy Wrociłem do starego nicka tylko WILK pisany duzymi literami z pozioma kreska przed 1946. Moja historia z profilu zewbyscie mogli latwo odroznic od wszystkich podszywow:) Wszystko: 26 Tematy: 4 Posty: 22 Recenzje: 0 Przepisy: 0 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały... 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: AgentOrange1496 to Tchorz i Konfident... 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały.. 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: AgentOrange1496 to Tchorz i Konfident.. Podszyw Wilka = Paweł Wilk Wszystko: 123 Tematy: 3 Posty: 120 Recenzje: 0 Przepisy: 0 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Tu jest sparta 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały 17.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wilk zaprasza do realnej bacowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy to w dooopie, bawimy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj podszyw przyszedl, ale nie zna wilka tak dobrze jak mu sie wydaje :) Oczywiste jest ze zaraz po zbanowaniu zalozylbym temat taki jak "Tu jest Sparta" zeby dac wszystkim znac co sie dzieje na ERO. Podszyw probujacy mnie sklocic z reszta osob na ERO zalozyl za to serie tematow godnych konfidenta i kapusia jakim jest. O Naju, a potem o Agencie. Czy prawdziwy goral Bieszczadzki tak by postapil??? Sami widzicie ze nie. Zapraszam do bacowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy To Wilka ostani wpis tutaj bawcie sie dobrze:) Wstawiam wam moja wypowiedz do Gromi chyba ktora najlepiej oddaje rzonice pomiedzy Wilkiem a podszywem. @Gromi Doskonale wiesz ze Wilk taki nie jest:) Jestem mily i cieply dla Rodziny i Przyjaciol i Twardy Bezlitosny dla ich wrogow co chcieliby by ich skrzywdzic i to jest dopiero caly Wilk!!! Potrafie czule trzymac i tulic male dziecko na rekach tulic ukochana Kobiete w silnych goralskich ramionach a za chwile z zimnymi oczami zabic w kilka sekund tego ktory chcialby je skrzywdzic w jakikolwiek sposob i to jest dopiero caly Wilk!!! Potrafie milo i mocno erotycznie bawic sie z Przyjaciolmi a za chwile zabic z zimnymi oczami bez sekundy wahania tych ktorzy chcieliby ich skrzydzic i to jest dopiero caly Wilk!!! Ten podszyw wazelinuje sie do wszystkich moich "wrogow" i poniza sie przed nimi. Gdzie w tym widzisz Wilka Dumnego Gorala ktory swoja Godnosc Honor i Wolnosc ceni nad Zycie??? My Gorale Bieszczadzcy przed nikim nie klekamy nikomu Wojny nie odmawiamy jak ktos ma na nia tylko ochote:) Choc sami nie wywolujemy ich chcemy zyc w pokoju bo cale Bieszczady to Swieta Ziema gdzie na kazdym kroku potykasz sie o mogile swojego przodka cala nasiaknieta ich krwia tych ktorzy w obronie tej smiesznej dla was Goralskiej Godnosci Honoru i Wolnosci oddali zycie. Jakbym sie zmienil nie bylbym juz Wilkiem i Goralem Bieszczadzkim. A nie chce sie zmieniac na milimetr to Wilka swiadomy wybor zyciowy:):):) Ja nic na ERO nie udaje jaki jestem w realu taki jestem tutaj:) Mialas okazje poznac Wilka osobiscie jakos sie minelismy przed swietami w czasie ale propozycja nadal aktualna:) Jak bedze jechal w Bieszczady niedlugo dam znac bedziesz chciala to sie spotkasz:) Spojrzysz mi oczy zajrzysz do mojego Serca i sama sie przekonasz ze jestem dokladnie taki jak nieudolnie moze opisuje na ERO caly z reala mozna Wilka Kochac albo Nienawidzic stany posrednie rzadko wystepuja:):):) Ale Wilk jest caly z reala prawdziwy taka samo na ERO jak i w Realu. Bo ERO to tez Real choc inny sposob komunikacji ale za kazdym kompem nie siedzi robot tylko realny czlowiek i dokonuje realnych wyborow zyciowych nawet na ERO. Jaki jestes na ERO taki jestes w Realu choc na ERO duzo latwiej okazac: lojalnosc, wsparcie, wdziecznosc, solidarnosc mniej to tutaj kosztuje niz w Realu. Ale jak nawet na ERO tego nie potrafisz na pewno nie zrobisz tego w Realu:) Na ERO masz wszystko: 1. Honor i Nikczemnosc 2. Lolajnosc i Zdrade 3. Prawde i Klamstwo 4. Milosc i Nienawisc I tak moglbym dlugo wymieniac:) Polubilem cie kiedys z 2 powodow: 1. Potrafilas sie przecistawic poprawnosci politycznej na ERO zeby jechac po Wilku wzieliscie mnie zielonego z Toledo pod swoje skrzydla. 2. Nie mialas problemu z tym zeby zalozyciele Bacowki spotykali sie w realu na jakis wyjazdach cieszyla cie ta mysl:) Twoja pozycja na ERO swietne wymiany z Toledo byla drugorzedna nie miala znaczenia zaintrygowals mnie jako czlowiek. Do dzisiaj usmiecham sie na wspomnienie Twoich relacji na zywo z pobytu nad jaks woda juz nie pamietam co to bylo Jezioro czy basen:):):) Taka cie pamietam i za taka tesknie:(:(:( Jako za kumpela moze kiedys Przyjacielem choc to wielkie slowo u Wilka i nie kazdy jest gotowy na Goralska Przyjazn gdzie granica poswiecenia nie jest jest nawet smierc a nie Kobieta ktora chcialbym uwiesc:):):) To tyle co ci chcialem przekazac wolalbym na priv ale nie mam do Ciebie maila. I naprawde Gromi uwierz mi ten podszyw to nie wesoly mily Troll tylko strannie zaplanowana akcja zeby wyeliminowac Wilka z ERO choc to oczywiscie nie mozliwe:):):) Znasz Wilka Gromi:):):) Wilka mozna zabic jak kazdego czlowieka ale to na ERO mi nie grozi ale Wilka nie mozna pokonac i zmusic do poddania sie a to zasadnicza roznica:):):) Zwroc uwage ze jakby to byl mily wesoly zabawny Troll nie probowalby idealnie skopiowac mojej historii w swoim profilu zakladajac identyczne tematy. Cala jego dzialnosc teraz jest proba zdyskredytowania Wilka ponizenia go skoro poniza sie i kleka przed chamami i tymi ktorych oskrazal o chamskie trollowanie z zadrosci i spamowanie i zdanie nie zmienilem o nich!!! Jestes inteligentna znasz ERO przyjrzyj sie temu na spokojnie z dystansu zobaczysz to samo coJa. Popelnil tylko jeden blad na poczatku:) Ty bys na pewno wiedziala ze pierwszym podstawowym tematem ktory wznowie po zmianie Nicka bedzie: Wspolnota Polska Nocy Kupaly ktory realizuje idee Bacowki nad Jeziorem z 3 elementami 1. Wiez Erotyczna w stalych zwiazkach\ 2. Milosc do Polski i obowiazki wobec niej kazdego Polaka 3. Ostra Biesiada Erotyczna ktorej haslem jest Leonidas do Poslow Perskich powiedzial: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk wam mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Podszyw nie rozumie ze te wszystkie 3 elementy Wspolnoty Polskiej Nocy Kupały sa rownie wazne dla Wilka stad jego blad:):):) Kiedys Gromi chyba ci juz tlumaczylem jaki jest klucz do zrozumienania Wilka zachowania na ERO. Dla Wilka ERO to wielka Karczma Goralska zupełnie realna a kazdy Temat to wielka debowa lawa przy ktorej siedza rozne towarzystwa. Przywodca towarzystwa jest Tworca Tematu to on decyduje o celach klimacie zasadach i tym kto jest a kto nie mile widziany przy danej debowej ławie. Ja sie zachowuje dokladnie tak jakbym sie zachowywal w takiej realnej Karczmie Goralskiej. Nie robie i nie mowie niczego czego bym tam nie zrobil:):):) To jest klucz ktorego zawsze uzyj jak nie rozumiesz mojego zachowania na ERO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/j nikogo to nie obchodzi kapusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×