Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

polaka nie stac na prawdziwe mieso

Polecane posty

Gość gość

polaka nie stac na prawdziwe mieso , czekolade , kielbase ludzie jedza kupuja wszystko co najtansze widze na wlasne oczy . Przy zarobkach takich wysokich jak pisza 5000 - 8000 tys miesiecznie niepowinni kupowac miesopodobnych wyrobow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dobrze napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczedzaja ,bo potem beda sie plawic w kurortach,dwa tyg.,a przez reszte roku jedza tylko co tanie,az w gebie robia sie kluchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gospocha
Co oszczędzą na jedzeniu potem wydadzą na lekarzy - ulubione powiedzonko mojej babci:) a można przecież i niedrogo i smacznie zjeść:) sklepowe pseudo jedzenie to psom bym nie dała,szkoda stworzeń!Po co kupować te kiełbasy z momem i innymi wypełniaczami i niezdrowymi tłuszczami,łojami jak można kupić ładny kawałek mięsa i w domu upiec pieczeń,mieloną pieczeń rzymską,zrobić suszoną wedlinkę,zrobić kiełbaskę w słoikach,to nie jest takie trudne i ciężkie:)od lat nie kupuję sklepowego badziewia,zainwestowałam w wędzarnię,kupiłam szynkowar i produkuję wędlinę ,o której wiem z czego jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gospocha
Czekoladę też można samemu zrobić,ciastka upiec bez oleju palmowego- wystarczy tylko chcieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×