Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Widzę, że mój podszywacz jest aktywny od wczoraj

Polecane posty

Widze, ze większośc jego wczorajszych tematów jest pełna wypowiedzi osób z zespołem downa, które mówiły do mojego podszywacza "kasiu" i brały go za mnie :) Gratulacje, możecie już teraz popełnić samobójstwo i oszczędzić mi bólu, że takie przygłupy jak wy żyją na tym świecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ten podszyw jest mądrzejszy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej jego tematów przeglądam, tym bardziej trace wiare w ludzi... Skoro tak łatwo nabieracie się na podszywy, to może pora wziąść się za swoje życie, i zrobić coś z swoją łatwowiernością? Może jutro ktoś się podszyje za kogoś w prawdziwym świecie i wyłudzi od was pieniądze korzystając z fałszywej tożsamości? Naprawde jesteście takimi niedomyślnymi, ciężko myślacymi, łatwowiernymi osobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba ten podszyw jest mądrzejszy od ciebie " Moje niektóre ostatnie tematy: Jaką zmarłą legende muzyki szanujecie najbardziej? Czy nacjonaliści naprawde utożsamiają się z narodem? Każde dziecko powinno się wychowywać w pełnej rodzinie Opowiedzcie mi coś o studiach zaocznych Jego niektóre ostatnie tematy: Ja szkapa on jurny dobra z nas para? Pokłóciłam się z moją przyjaciółką od metala ihardrocka o nie, o nie, o nieeeee zaraz się zesram a klozet mi zajumali Jeśli to jest dla ciebie mądrzejsze, to współczuje, widocznie jesteście na tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jak piszesz ze to twoje tematy to co mam o tobie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc podtrzymujesz stwierdzenie, ze mój podszywacz, która ma pewnie 14 lat i jest mało inteligentnym gimbusem, jest "mądrzejszy ode mnie"? A może nie rozumiesz moich tematów, nie rozumiesz czym jest nacjonalizm, rozumiesz jedynie takie przygłupie kretynizmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro jak piszesz ze to twoje tematy to co mam o tobie myslec " Że ja zakładam normalne tematy, a podszywacz idiotyczne, takie na twoim poziomie, drogie dziecko specjalnej troski z zakładu dla upośledzonych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ja chodze do 2 gminazjum CHWDP JP 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×