Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem najgorszym potworem, jakiego możesz sobie wyobrazić...

Polecane posty

Gość gość

Jestem najgorszym potworem, jakiego możesz sobie wyobrazić, jestem totalnie odrażająca Gdybyś rano, po piekielnej nocy, chciał wyjść za potrzebą, byłabym ostatnią, która uwolniłaby Cię z niewoli, wręcz odwrotnie Nie obiecam Ci niczego poza kilkoma chwilami niezapomnianej grozy i wyciszonym pokojem z niespodzianką dla Ciebie, zatem nie oczekuj ode mnie nic ponad 4 zasady: perwersja, cierpienie, lęk, upokorzenie. Mam 53 lata, 1.58 wzrostu, krępa, zarośnięta, owdowiała megiera, na co dzień zapracowana, zajęta obowiązkami, odpowiedzialnością, szukająca tutaj totalnego przeciwieństwa tego co ma na co dzień. Nie jest do końca ważne jaką ma wielkość, ważna jest uległość, zdrowie fizyczne i chęć przeżycia. Choć nie będę ukrywać, że zdecydowanie bardziej preferuję wysokich, umięśnionych, szczodrze obdarzonych chłopców. Szukam mężczyzny, który ma ochotę pobawić się w mojego sługę, by pokazać mu gdzie jego miejsce. Nie spotkamy się, jeśli nie pokażesz mi, że warto na Ciebie poświęcić więcej czasu i fantazji. sympatyczna.ania @ o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jestem zbyt niszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej właśnie szukam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×