Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćhelphelp

3600 kwh w 2,5 czy to jest możliwe?

Polecane posty

Gość gośćhelphelp

3600 kwh w 2,5 miesiąca 3 osoby z czego 2 nie bylo przez miesiąc. Ja w ogóle nie gotuję pozostałe 2 osoby niedużo(kuchenka elektryczna), czajnik elek, mała lodówka bez zamrażarki, grzałka do wody w prysznicu, 1 komputer stacjonarny 2 laptopy. Wychodzi około 45 kwh dziennie. Czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi jakby przez te ponad 2 miesiące bez przerwy pobierało 2 kW energii średnio. Są 4 opcje: - tyle rzeczywiście żużyliście - macie zepsuty licznik - ja bym to sprawdził tak: podłączył wszystko przez watomierz, odczytał moc , następnie obliczył moc z licznika (energia/czas) i je porównał czy wynoszą tyle samo - błędny odczyt z licznika,, bład w wyliczeniach - ktoś wam kradł prąd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhelphelp
Nie ma takiej opcji gdyż to jest tylko rachunek za dzienną taryfę (UK) nocna jest oddzielnie I trwa 7 godzin. 2kwh?! czyli coś co pobiera 2000 wat bez przerwy :d haha nie mam takiego urządzenia nawet w domu. Tym bardziej, że taryfa dzienna trwa 17h wiec wyjdzie że więcej niz 2 kwh. Dokładnie 71 dni 3609 kw wychodzi 50 kw dziennie. możliwe? Wątpię. :/ Dzięki za odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×