Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko 4 mce, puscily mi nerwy

Polecane posty

Gość wifigdańsk
a ja mialam taki sposób-jak chcialam cos zrobic w domu a ona malutka nie chciala sie zemna rozstawac a za ciezka juz na noszenie wiecznie na rekach to np mialam cos zrobic w kuchni to bralam ze 3 kołdry,koce itd... rozsyłałam na podłodze,zeby było iekko i ciepło i kladałam ją na brzuszku a wokół mnostwo zaabwek. i ona mnie widziala i miala się czym bawic a najlepiej lubila bawic się rzeczami kuchennymi np garami,lub jakimis kubeczkami plastikowymi ba\dz nawet kolorowymi klamerkami do bielizny. a ja w tym czasie np zmywalam lub robilam obiad. nigdy nie mialam chodzika czy bujaka, dziecko uczyło się wstawac,trzymajac sie przewaznie nogi od stołu kuchennego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

1.Weź poduszkę taką średnią połóż na kolana, na poduszcze połóż dziecko. Lulaj go na tych kolanach i śpiewaj kołysanki. 

2.Włóż dziecko do wózka i powoź w te i spowrotem. Powinien zasnąć szybko.

3. Jak bylam zmęczona mój maluch od urodzenia praktycznie zasypiał b.szybko przy dźwiękach wypowiadanych przezemnie, cytuję " "ciisiii ciii "tak z 5minut  tak i już spał.

4. Kiedyś płakał dopiero po rumianku leciutkim się uspokoił. Widać bolał brzuszek.

5.Włącz kołysanki.

Karuzela dzialala tylko jak się przebudził a do samego usypiania nie, ale możesz próbować.

6. Kąpiel. Masaż oliwką nóżki paluszki brzuszek plecki po takim masażyku też powinien zasnąć.

7.30stopni w mieszkaniu to jest za gorąco. Powinno być  ok. 22stopnie. W lecie trzeba obniżać temperaturę powietrza. Wiatrak. Możesz powiesić mokre wyprane firanki czy zasłonki tylko bez pachnących proszków i płynów. Lub spryskać wodą poprostu zasłonki, firanki. W nocy przewietrzyć pokój choćby na 5-10minut. W dzień nie wpuszczać goracego powietrza z zewnątrz. 

Poczekaj aż zacznie biegać to bąka nawet nie puścisz prysznic wziąść siku kupa to dopiero będziesz narzekać. I arie operowe bo drzwi od łazienki zamknęłam chcąc w spokoju się załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×