Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnonimAnon

Jak urządzić salon?

Polecane posty

Gość AnnonimAnon

Jakie rozwiązanie polecacie do nowoczesnego salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie kamien dekoracyjny ;) raz ze pieknie sie prezentuje a dwa ze to trwałe rozwiazanie na lata, zerknij na strone bruk bet maja duzo rodzaji kamieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Architekt_
Jako architekt mogę podpowiedzieć, że karierę wśród naszych klientów, robią płyty betonowe architektoniczne VHCT.PL, ponieważ to wysoko zaawansowana technologia produkcji betonu, która zapewnia najwyższe standardy produkcji i jakości płyt betonowych. To po prostu najlepsza jakość na polskim rynku. Mało tego, ten trend jest bardzo innowacyjny i jakże inny od standardowych, często już przebrzmiałych "dekorów". Polecam zapoznać się z różnymi propozycjami elementów dekoracyjnych w postaci betonu architektonicznego VHCT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno w salonie warto zainwestować w dobry zestaw kina domowego. Od siebie mogę polecić stronę http://cyfrowedomy.pl/ na której swego czasu w naprawdę promocyjnej cenie udało mi się kupić świetny telewizor od Toshiby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, dobry zestaw kina domowego w salonie to podstawa. Mnie ostatnio udało się kupić kino domowe w dobrej cenie od sklepu http://sklep.audiofil.eu/ gdzie jest wyprzedaż ekspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimalizm;) kolory to np. biel, jasny beż i połączenie czerni lub bordo albo innego mocnego kolorystycznie akcentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na fachową pomoc profesjonalistów. Pół roku temu korzystałam z usług pracowni ARCHITETTO.PL i mogę im wystawić wzorowe świadectwo. Wszystko, cała współpraca, przebiegała przykładnie, bez problemów, a efekt końcowy był więcej niż zadowalający. Polecam jednak zdać się na profesjonalną rękę - naprawdę robi różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o fototapecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×