Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dziedzictwo zła przelewa się jak mroczna rzeka

Polecane posty

Gość gość
dziewictwo złe przelewa się jak mroczna Unosi strach, unosi piekielny zew. Tajemna błona przybliża dzień walki demona, Zatruty dźwięk wydaje męski flet, flet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewictwo kasiszatanistki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ble ble ble , purrrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za czarny tron, za jego black i głosy cienia Szepczące „Pij za wiedźmy pijące krew”, krew, Za czarci dzwon, złowieszczy kult, za heavy metal Wypijam ciecz z owoców cierpkich jak grzech, grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no nie jesteś dziewicą kasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAT uwielbiałam kiedys, nie pogardzę i dziś choć mam juz dużo ponad 30 lat i jestem mamą,żoną i prowadzę zwyczajne życie...nie mniej jednak sentyment pozostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"KAT uwielbiałam kiedys, nie pogardzę i dziś choć mam juz dużo ponad 30 lat i jestem mamą,żoną i prowadzę zwyczajne życie...nie mniej jednak sentyment pozostał... " Nie rozumiem ludzi, którzy coś fajnego tylko przez jakiś czas, a potem mówią, że "mają sentyment". Kat był jest i będzie fajny, ja zawsze będe go lubiła, a nigdy nie będe "miała sentymentu", nawet jak już przestaną grać i nie będe mogła iśc na koncert, nawet jak roman kostrzewski się zestarzeje, i będzie śpiewał na scenie na wózku inwalidzkim, dalej będe ich lubiła za ich najlepsze płyty, sentymenty są dla słabych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie p*****l dziecko,pogadamy jak będziesz miała własne dzieci,ciekawe czy do poduszki będziesz im Kata puszczać, dlatego tez mówię sentyment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×