Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak można nie znać Kata?

Polecane posty

Przecież to metalowy klasyk nad klasykami, ojcowie a nawet dziadkowie polskiego ekstremalnego metalu, największa legenda metalowej muzyki w Polsce, pionierzy polskiego thrashu i black metalu, zespół kvltowy jak nie wiem co, a gdy wklejam tu ich teksty to mało kto wie, co to w ogóle jest - biorą teksty Kata za jakieś moje wiersze, piszą żebym poszła do psychiatry :) :) :) No jak mozna nie znać Kata? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynicfm
Jak bylem w gimnazjum to czytalem o nich w ksiazce od religii ze kat reprezentuje szatana i destruktywnie dziala na czlowieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze pokolenie pewno kojarzy, młodsze jest bo jest głupie i wychowane na rihannach i innych pseudo artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodsze nie miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają powód by tak pisać, ich teksty są jawnie, karykaturalnie satanistyczne, a dawno temu po ich koncertach dochodziło do różnych incydentów takich jak czarna msza na cmentarzu z sprofanowaniem grobów :D To już dawno i nieprawda, teraz atmosfera na ich koncertach jest już spokojna i kulturalna, ale nadal zdaża się że odwołują koncerty Kata na jakiś wiochach bo boją się satanistów :D Pół roku temu odwołano z tego powodu ich koncert w Radzyniu Podlaskim, wcześniej w Kraśniku... :D Pewnie wydaje im się ze na koncert przyjdą źli agresywni sataniści i spalą kościoły w mieście w imie szatana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Starsze pokolenie pewno kojarzy, młodsze jest bo jest głupie i wychowane na rihannach i innych pseudo artystów." Ja nie jestem wychowana na rihannach i innych pseudo artystach, i mam sporo znajomych w moim wieku i młodszych słuchających klasyki metalu, w sumie więcej znam młodszych osób znających Kata niż starszych, ale to wynik tego, że nie mam zbyt wielu znajomych po 30 :D Mimo to, zgodze się, że w tych czasach wiekszośc fanów metalu to zdecydowanie ludzie dorośli, widać to na większości koncertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sp ie rd zielaj dziwaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam pedała i wcale mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie znam pedała i wcale mi to nie przeszkadza " Pomijając to, ze bezpodstawnie wyzywasz, to dlaczego o zespole metalowym piszesz w liczbie pojedyńczej? :) przecież żeby istniał zespół metalowy potrzebne są conajmniej 3 osoby - perkusista, gitarzysta i basista(wokalistą może być jedna z tych osób, więc nie trzeba 4 odrębnego wokalisty). Naprawde myślisz że metal wykonują soliści? :D o matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja j***e xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słucham metalu, ale nie lubię kata. Nigdy nie lubiłam, no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
W erze komputerów śmiem twierdzić iż mozliwy jest solowy taki artysta. :classic_cool: Akurat wiem co to za zespół "Kat", ale nie bardzo rozumiem czemu kogoś dziwi że ktoś czegoś nie wie. A np neutrina.. pojedyncze neutrino jest tak małe że w każdej sekundzie przez centymetr kwadratowy ziemi, czyli i przez nas, ustawionej prostopadle do słońca, przelatuje ich około 65 miliardów neutrin. Nie zakładam jednak durnych tematów udając zdziwienie ze ktoś o tym nie wie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny zespolik, kreujący się na mhhroczny i satanistyczny, którym podniecają się najbardziej wielce zbuntowane gimgó/wna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilka aż założyła odrębny temat o solistach :D pojepane dziewcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Słucham metalu, ale nie lubię kata. Nigdy nie lubiłam, no i? " A co lubisz? :) "W erze komputerów śmiem twierdzić iż mozliwy jest solowy taki artysta. " Są tacy multiinstrumentaliści, szczególnie w blacku, ale oni nie grają koncertów bo nie mają 4 par rąk. Do koncertów jest potrzebny pełen zespół :P " Nie zakładam jednak durnych tematów udając zdziwienie ze ktoś o tym nie wie." A ja zakładam i mi nie zabronisz, o! :D "żałosny zespolik, kreujący się na mhhroczny i satanistyczny, którym podniecają się najbardziej wielce zbuntowane gimgó/wna " Gdyby nie ten "zespolik", to polski metal wyglądałby zupełnie inaczej, nieoceniony jest wpływ kata na całe pokolenie późniejszych artystów, więc troche szacunku, gimbazo :) Może powiesz coś o ich muzyce, a nie tylko o ich wizerunku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×