Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

staz wypowiedzenie

Polecane posty

Gość gość

Mam problem jestem osoba schorowaną po bardzo dlugim okresie czasu siedzenia w domu poszlam do pracy (staz) jest to pewna polska sieć sklepow w ktorym panuje rygorystyczne podejscie z góry jak i ze strony kierownictwa. W Tym problem że wlasnie przed pracowników i atmosfere(jestem znerwicowana) często chodzę na chorobowe 2 dni lub 1 dzień w tyg bo nie jestem w stanie pracować i wlasnie w tym rzecz jestem teraz na 4 diowym chorobowym (staram sie o rentę czekam na konsultacje z psychiatrą ale to dopiero 9marca) i kolezanka mi przekazala ze kierowniczka rozpatruję wypowiedzenie mojej umowy (powiedziala ze jesli dalej bede na chorobowym to nic mi nie zrobi ale jesli teraz wroce to da mi wypowiedzenie) i nie wiem teraz czy isc nawet jesli z nią porozmawiam to wiem że bedzie sie znęcac jak i reszta pracownikow (robią niektore rzeczy specjalnie i na zlosc pewnie chieli zebym sama odeszla) starac sie o zwolnienie od lekarza do tego 9 marca czy pojsc do pracy .Maja prawo dac mi wypoweidzenie jak jestem na stazu? proszę o rady co mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×