Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Senor_Toledo

Nuuudaaa....

Polecane posty

Odpowiem choć nie do mnie pytanie ;) Gdyby właścicielka owych majtek interesowała mnie w kontekście erotycznym, i gdyby, hmm, pachniały używaniem, to nie czułbym dyskryminowany, tylko wręcz faworyzowany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ale to też zalezy czyja to pupa jest bo to nie tak że ja każdą damską pupę chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
k***a to lipa bo ja nie noszę majtek:( to co mam oddać ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi się podoba Doktorze :classic_cool: Najszybszy, to Ty skomplikowany facet jesteś, kto by pomyślał.. ;) Secret Service, naprawdę warto kupić Armaniego? :) Chciałabym zobaczyć jak się układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
wiadomo, tylko trzeba to dostrzec podjechał mój kierowca także życzcie mi miłej zabawy chociaż ja mam zawsze miłą zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
tego obiecać nie mogę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to se ne wrati... ludzie się zmieniają..., a właściwie okazują się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ci tłumaczę, że topik założył Toledo, jestem dla Ciebie uprzejma, a ty jesteś jakimś psycholem, który mnie bez żadnych podstaw obraża. W ogóle jakim frustratem trzeba być, żeby przeżywać, że ktoś jest na topiku podobnym do tego na którym pisałeś ileś miechów temu?? Czy tu sami pop*****leńcy siedzą oprócz nielicznych wyjątków?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to topik Rogatej, jest to topik Toledo i daj mi spokój. Może u rogatej też bym siedziała i musiałbyś mnie znosić. Toledo pisał w wielu miejscach u nas też, chłopak jest kosmopolityczny i daj mi święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Skoro przejrzales temat to zapewne natrafiles na post autora, w którym napisał, ze jeśli mamy ochotę, to możemy tutaj pisać. A nam się zarzucało, ze jesteśmy hermetyczne:o Zawsze możesz założyć kolejny temat, masz szanse, ze grupa bywalców się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wad ścisk d**y o huj wie co jest tu ku/rwa ogromny. I stało się tak jak wilk przepowiedział: 'prywatne forum' to jest to, bo zamiast się zrelaksować, to zostałam tu tradycyjnie zwyzywana przez jakiegoś psychicznego frustrata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wbiłem w ten temat przez pomyłkę, dziewczyny weszły sobie do Toledo którego dobrze znają. Zaczynasz być ciężki/a kolego/ koleżanko. Sentymentalizm jest dobry w umiarkowanych dawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×